Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mérges vagy, vagy megértő a...

Mérges vagy, vagy megértő a náthás kollégákra, akik bemennek dolgozni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 24. 08:55
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
0%

#20

Még véletlenül se magadra vagy mérges, hogy nem foglalkoztál saját testi és lelki egészségeddel, hogy olyan gyenge az immunrendszered, hogy már attól is nagyon beteg leszel, ha valaki a közeledben eltüsszenti magát. Eléggé fos az immunrendszered, amiről egyedül CSAK TE TEHETSZ!


Tanulj már meg felelősséget vállalni saját életedért és tetteidért. Nem a másik a hibás, csak mert neked hulladék gyenge az immunrendszered és emiatt lettél beteg.

2021. szept. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
78%
Maradj már veszteg 21-es. Nem kell trollkodni.
2021. szept. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
14%

#22

Ez nem trollkodás, hanem az igazság.


Tudod, ha "Nincs időd az egészségre, majd lesz időd a betegségre." Nem én találtam ki.

2021. szept. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
5%
21-es kicsit túlgondolja, azért az immunrendszer sem véd meg mindentől, de tény, hogy az emberek többet is tehetnének az egészségükért, mert vannak, akik téli szezonban komolyan minden második héten betegeskednek. És persze bejönnek terjeszteni a bacikat…mondjuk engem nem zavar, nekem 2 kollégám kidőlt hányós vírussal, egy másik influenzás lett, nekem semmi bajom, mert nem sajnálom a pénzt a vitaminokra meg az egészséges életmódra.
2021. szept. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
78%
#23 Nem etetlek tovább, mert tudom hogy troll vagy, de nyugi én bejártam biológia órákra, úgyhogy tudom mi a tényleges igazság a betegségekről. Emellett hivatalos forrásokból tájékozódom ha nem értenék valamit, nem valami random netes irományokból.
2021. szept. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
0%

#25

Akkor tudhatnád, hogy ha semmit se teszel az egészségedért, akkor logikus, hogy beteg leszel.

Kérdés, miért vagy most beteg? Mert gyenge az immunrendszered.

2021. szept. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
78%
#26 Én tudom az igazságot, nyugi. És az nem az amit te írsz :)
2021. szept. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Sima náthával orvos sem ír ki. Pénzért dolgozunk. Amíg 60% a táppénz és alig van ember, megoldhatatlan szinte a helyettesítés, addig igen, sokan be fognak benni betegen is.
2021. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%

#27

Ó.. akkor halljuk a tutit, hogy a "doktor uracska" mit tud, mi az igazság!


Vajon, akkor azt is meg tudja mondani, hogy vajon miért nem vagyok soha beteg, főleg ilyenkor se?

2021. szept. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
82%

Ez jó ötlet mondjuk, leírom az igazságot, hogy a trolloknak még csak véletlen se higgyetek el semmit.

Az igazság az, hogy amint cseppfertőződéssel bekerül egy, a szervezeted számára még ismeretlen vírus (mint pl ez az influenza amivel itthon ülök), az nagyon gyorsan elkezdi magát beágyazni a szervezetbe, ugyanis még nincs antitest a szervezetedben, amivel az immunrendszered fel tudna lépni a vírus ellen. Amikor beteg vagy és tüneteket produkálsz, akkor azt jelenti, hogy az immunrendszered elkezdte gyártani az antitesteket és dolgozik az ügyön. Ha nem lennének tüneteket, akkor csak simán gyenge lennél és egyszer csak kalap-kabát, ugyanis akkor ténylegesen gyenge volt az immunrendszered, mert nem lépett fel a fertőzés ellen.

Tehát tök mindegy, hogy mennyire éltél egészségesen a fertőzés előtt, mert attól még antitested nincs. Az egészséges életmód csak rövidebbé (esetleg picit enyhébbé) teszi a tünetek produkálását, de nem előzi meg a betegség kialakulását.

2021. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!