Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mérges vagy, vagy megértő a...

Mérges vagy, vagy megértő a náthás kollégákra, akik bemennek dolgozni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 24. 08:55
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%

#30

"Az egészséges életmód csak rövidebbé (esetleg picit enyhébbé) teszi a tünetek produkálását, de nem előzi meg a betegség kialakulását."


Oké, akkor mivel te padlót fogtál, leszrtad eddig az egészségedet, most szenvedsz. Ha neked ez jó, ám legyen. Nekem elég, ha csak egyet tüsszentek, mivel a szervezetem nem fog mást produkálni, nem fog padlót egy ilyen pitiáner náthától.


Tudod, nem felesleges a megelőzés. Mivel, te most szenvedsz, én meg ha csak egyet tüsszentek, és átestem rajta. Na, melyikünk jár jobban? Nyilván te, aki nyögi az ágyat, beteg, én meg vidáman lubickolok kint az utcán, vagy dolgozom éppen a munkahelyemen teljesen egészségesen.


Csak az a szervezet lesz beteg, amelyik fogékony a betegségre.


Mégse butaság az egészséges, vitamindús, mozgásban gazdag életvitel, én legalább nem szenvedek, mint pl. te.

2021. szept. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
77%

Te, 31-es.

Én ma hajnal kettőig dolgoztam, a hónapban volt összesen 2, azaz kettő darab szabadnapom, amúgy munka után minden nap iszok, nem is keveset, mert ezt máshogy nem lehet bírni cérnával, most is épp iszok. Általában vagy nem eszek semmit, vagy valami készen kapható bolti cuccost (zacskós levest meg társai), meg a gyorkaják :D Már azt is sportként élem meg, ha gyalog megyek a boltba, amúgy füvecskézek és rendes cigiből is elmegy egy dobozzal.

És több, mint 10 éve nem voltam megfázva se.

Ilyenkor mi van, én ennyire sokat tettem a fizikai és mentális egészségemért?

2021. szept. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
55%

Értelmi fogyatékosokkal nem éri meg vitatkozni :D ha te azt hiszed a saját hibájából kapja el valaki a náthát akkor hidd azt. De eléggé fusztrált vagy amiért kb senki nem ért veled egyet :D

A kérdésre pedig nem engem nem zavar. Nálunk pl nem tehetjük meg azt hogy akármikor táppénzre menjek mert lőttek a 3 havi jutalomnak és magasról teszek rá ha megharagszanak rám amiért taknyosan dolgozok.

2021. okt. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Tehát véleményed szerint az immunrendszer egy nemlétező smafu?...
2021. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

32, az ma már bizonyított tény, hogy a legtöbb betegség pszichoszomatikus...

Nos a leírásod alapján élvezed az életedet... semmi okod n8ncs megbetegedni.

2021. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Ha nem ad ki emiatt zavaró hangokat, nem különösebben érdekel.
2021. okt. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!