Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, hogy a kollégáim...

Mit tegyek, hogy a kollégáim ne lopják a kávémat/kajámat?

Figyelt kérdés
24-en vagyunk egy cégnél irodán. Vannak közös dolgok a konyhában: cukor, édesítő, tej, de a kávé nem az. Múlt hétfőn hoztam be egy 200 grammos Instant kávét, minden nap 1 csészével iszok, úgyhogy egy hónapig elég szokott lenni. Rá írtam alkoholos filccel amúgy a nevem. Tegnap észrevettem, hogy már alig van az üveg alján, 3-4 adag kb, kizárt hogy én ennyit megittam. És ez már nem az első eset. Tűnt már el a hűtőből joghurt, kefir, vaj, felvágott, a kenyeremre is folyton rájár valaki. Már kezd nagyon idegesíteni a dolog, de nem tudom mit tegyek. Kolléganőmet megkérdeztem, hogy szerinte mi legyen, ő azt mondta menjek körbe minden irodán, és mondjam az embereknek, hogy "nem tudom ki lopkodja a cuccaimat, de kérem őt hogy álljon le vele. Akinek nem inge, ne vegye magára." Na most én ehhez gyávának érzem magam, kínosan érintene ez a szituáció. Van esetleg más ötlet, hogy mit csináljak?

2021. nov. 17. 09:28
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél bele egy cetlit az üvegbe: sajnálom, elfogyott, egészségedre"

Hátha legalább elszégyelli magát.

2021. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Durva . Én rászoktam direkt írni, hogy penészes, romlott nagy betűkkel, vagy, hogy mérgezett.

Emellett írj/firkants rá például smile-t, pálcika embert alkoholos filccel.

Vagy ha minden szakad, én biztos hoznek szendvicset valami brutál csípős dologgal megkenve, kávés cuccba például egy két tasak fahéjat vagy valami mást tenni és akkor egyék,igyák a bátrak.

2021. nov. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
54%
Aztán majd beperelnek, mert nem szeretik a csípőset...
2021. nov. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Ahh töltsd fel az instant kávés dobozos sima cukorkával! Párszáz Ft a dm-ben.


Amúgy meg ragassz rá egy jó nagy papirt, amiben leírod egy szövegben hogy jó volna ha nem inná/zabálná fel a másikét, köszi! A kávédat meg tedd a fiókodba. Meg ami nem romlandó.


Vagy ird rá vmelyik főnök nevét.

2021. nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Jav: sima cikóriával
2021. nov. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!