Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megelégedettséggel töltene el...

Megelégedettséggel töltene el ha fél évvel a kirúgás után úgy néz ki bedől a cég, ahonnan kirúgtak és mindenkinek kakukk?

Figyelt kérdés
2021. dec. 30. 14:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
30%

Megelégedettséggel nem tölt el az biztos.

Velem már négyszer fordult elő az utóbbi 20 évben, és egyiktől se lett nekem jobb, hogy ezek a cégek megszűntek.

2021. dec. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
62%
Imádkozom is érte, és boldogan ráírnék a "vezetőkre" messengeren: na mizu?:)mit csesztél el?:)
2021. dec. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

"de ezzel neked szerintem egy lehelletnyivel sem lesz/lett jobb"


ez HATALMAS TÉVEDÉS.

KIrúgtak így kénytelen voltam keresni állást. Találtam jobb helyet egy nevesebb cégnél. Több pénzért. és még végkielégítést is kaptam.


Ha nem rúgnak ki, azóta is ott lennék. madj most bedőlne a cég., így is úgyis jönnöm kéne és még végkielégítésre se lenne keret.


Hát nem jobban jártam hogy kirúgtak?

2021. dec. 30. 17:54
 14/25 anonim ***** válasza:
53%

"Hát nem jobban jártam hogy kirúgtak?"


Jól jártál, és ők is jól jártak: ez egy win-win szituáció.

2021. dec. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

"+és boldogan ráírnék a "vezetőkre" messengeren: "


Azt már megírtam neki hogy hallom nagyon jól megy a cégnek ha lesz üres állás szóljon már... válaszként letiltott.

2021. dec. 30. 18:02
 16/25 A kérdező kommentje:

"és ők is jól jártak“


Ja. Hat havi bérnek megfelelő összeget kellett 1 összegben leperkálni a kezembe nulla munkáért cserébe. Jól jártak, ja.

2021. dec. 30. 18:05
 17/25 anonim ***** válasza:
68%

"Hat havi bérnek megfelelő összeget..."


Látod, még ez is megérte nekik, csak hogy eltűnj.

2021. dec. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

"Látod, még ez is megérte nekik,"


Hát én csak tapsolni tudok ennek. Akik most repülnek a bedőlő céggel együtt még tán az utolsó fizetésüket se kapják meg, mert nincs miből, nem még végkielégítést. És van aki régebben van ott mint én, és a csórikám egy fillért nem kap majd, max sok éves pereskedés után egy marék aprót.


Én meg teljes felmondási idővel és végkielégítéssel távoztam. Kb utoljára a cég életében, mert ez nyáron volt, és kb ősztől már a fizetéseket se nagyon tudják kiadni.

2021. dec. 30. 19:33
 19/25 Girlll3 ***** válasza:
Igen. Velem volt ilyen és öröm volt nézni, hogy becsődöltek. Én pár próbanapon voltam és nem fizettek ki. Szerintem megérdemelték.
2021. dec. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Nekem nem okozna örömet mert az eddigi 3 munkahelyemen normális volt a legtöbb ember.

Az első kivételével korrektek voltak a munkakörülmények és a fizetés is.Viszont az pályakezdőként jól jött tapasztalatnak még akkor is nagyon lemaradott munkahely volt minden tekintetben.

2021. dec. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!