Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megelégedettséggel töltene el...

Megelégedettséggel töltene el ha fél évvel a kirúgás után úgy néz ki bedől a cég, ahonnan kirúgtak és mindenkinek kakukk?

Figyelt kérdés
2021. dec. 30. 14:18
1 2 3
 21/25 remetdol ***** válasza:
0%

"nem fizettek ki. Szerintem megérdemelték."


Ezzel az ártatlan emberek vesztették el a munkájukat. Tipikus önző, gonosz, rossz ember vagy:(

2021. dec. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Girlll3 ***** válasza:
21-es lecarom. Azóta talán van korrektebb melóhelyük. Tudod... Nem csak velem, de a többi dolgozóval sem voltak korrektek.
2021. dec. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Girlll3 ***** válasza:
Meg aztán egymással sem voltak azok, ahogy elnéztem. Úgyhogy nagyon tudom sajnálni.... Azt a párat, amelyik normálisabb volt.
2021. dec. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Teljesen hidegen hagyna. Főleg mint írod van jobb munkád. Kifizettek korrekten. 6 hónap után, másodjára kiírva ez már túlzás.
2022. jan. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Minek voltál ott sokáig, ha zavart, hogy baxtatnak? Te csináltál valamit, ami miatt kikezdtek? Felelősségteljesen végezted a munkádat? Élvezted azt, amit csináltál? Egybevágott ez a munkahely a céljaiddal?
2022. jan. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!