Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanátok, ha rossz a...

Felmondanátok, ha rossz a kapcsolat a munkatársakkal?

Figyelt kérdés
9 hónapja dolgozom a jelenlegi munkahelyemen és eddig szerettem itt lenni, jól kijöttem mindenkivel, egészen a múlt hétvégéig. Akkor ugyanis meghívtak pókerezni és mivel én nem ismertem a játékot, elbuktam 110ezer forintot. Beismerem hülye voltam és nem kellett volna ennyi pénzt feltennem, talán az ital miatt voltam ilyen felelőtlen. Itthon elég nagy balhé lett belőle, mert abból a pénzből tüzifát kellett volna vegyünk, és a barátnőm nagyon haragudott, így vissza kellett kérnem a pénzt. 3 munkatársam vissza is adott összesen 100ezret, de azóta mindenki úgy néz rám, mint a véres rongyra. Egyesek nem is köszönnek és még a főnököm is mogorván beszél velem, pedig ő nem is pókerezett. Egész héten kellemetlenül éreztem magam a munkában, mert senki nem szólt hozzám egy szép szót.

2022. okt. 12. 14:38
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Olyan, mintha mindannyian összefogtak volna ellenem, hogy kiközösítsenek és megkövezzenek, még azok is akiknek semmi közük nem volt a pókerhez.
2022. okt. 12. 14:45
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Fel igen. De én sose játszottam volna pénzben , ha mégis akkor sem kértem volna vissza. Nagyon gáz volt tőled, ők korrektek voltak veled. Örülj neki. Nagyon felelőtlen vagy, csodálom a nőt aki kitart melletted így is.
2022. okt. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%

Juj…

Ez nagyon gáz basszus.

Ezt még olvasni is kellemetlen.

2022. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát nyilván megvan a véleményük rólad…nekem nem lenne pofám visszakérni a pénzt.

Ez elképesztően kellemetlen szerintem.

2022. okt. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%

Én nem kértem volna vissza. Meg nem.is játszok olyat amit nem tudok. És ha ellenem pókerben elbuktad, vissza se adom.


Mondj fel vagy tanulj meg kártyázni

2022. okt. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
60%

Itt azzal, hogy visszakérted, a gerincedet áldoztad be a pénzért.

Ne csodálkozz a viselkedésükön, megsajnáltak, kifizettek, de innentől nem vagy megbízható, sőt, kellemetlen a jelenléted.

Szerintem ez nem ért meg 110 ezret.

Helyedben hagytam volna a pénzt, ha a szavam a tét, az asszonynak csönd a neve.

Egyértelműen felmondanék.

2022. okt. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Az talán gerinces jellemre vall, ha egy szegény embertől elvesznek 110ezet??? Talán itt mindenki milliókat keres, de én 110ezerért több mint 2hetet kell dolgozzak! Már kezdem érteni, hogy sok országban miért illegális szerencsejáték a póker...
2022. okt. 12. 17:07
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ha 110k plusszal mész haza, az asszony akkor is visszaküld, hogy add vissza a pénzt a jóembereknek, ugye?
2022. okt. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

#7 talán erőszakkal elvették??

Nem akarok védeni senkit, de szerintem önszántadból kezdtél el velük játszani, és bukni is.

Mindenki maga dönti el, hogy játszik-e pénzben, és ha igen, mennyi az az összeg, ami után azonnal kiszáll.

Én nem kártyázom pénzben soha, de tudtommal a pókerben is lehet dobni a lapokat, tét tartása helyett.

Szóval azt a pénzt te buktad el, mert rosszul játszottál, és jogtalanul kérted vissza.

2022. okt. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%
A póker nem is szerencsejáték, ha lenne eszed, tudnád. Aki ért hozzá, szépen kiszámolja az esélyeit, elemzi az ellenfeleit és párszáz leosztás alatt lefosztja őket. Online versenyek is vannak, ott elég erős a mezőny, egyből érzik, ha odatéved egy fish😂
2022. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!