Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanátok, ha rossz a...

Felmondanátok, ha rossz a kapcsolat a munkatársakkal?

Figyelt kérdés
9 hónapja dolgozom a jelenlegi munkahelyemen és eddig szerettem itt lenni, jól kijöttem mindenkivel, egészen a múlt hétvégéig. Akkor ugyanis meghívtak pókerezni és mivel én nem ismertem a játékot, elbuktam 110ezer forintot. Beismerem hülye voltam és nem kellett volna ennyi pénzt feltennem, talán az ital miatt voltam ilyen felelőtlen. Itthon elég nagy balhé lett belőle, mert abból a pénzből tüzifát kellett volna vegyünk, és a barátnőm nagyon haragudott, így vissza kellett kérnem a pénzt. 3 munkatársam vissza is adott összesen 100ezret, de azóta mindenki úgy néz rám, mint a véres rongyra. Egyesek nem is köszönnek és még a főnököm is mogorván beszél velem, pedig ő nem is pókerezett. Egész héten kellemetlenül éreztem magam a munkában, mert senki nem szólt hozzám egy szép szót.

2022. okt. 12. 14:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezért illegális mert sok a hozzád hasonló felelőtlen ember akinek függőséget okoz.

Ha most nyertél volna akkor jövő hónapban a házadat is feltennéd.

Te ilyen lehetsz.

2022. okt. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondj fel emiatt, majd megenyhülnek. Ha ennyire kell az a 100 ezer forint tüzifára, akkor a 2 kezedet összeteheted a munkahelyért, nemhogy megválni tőle. Hibáztál, tanulj belőle.
2022. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszaadták neked a pénzed, én azt azért nem nevezném rossz kapcsolatnak, szerintem kifejezetten rendesek voltak veled.
2022. okt. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor örülök, hogy vannak még nálam is nagyobb lúzerek..😌
2022. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, ezt nagyon kellemetlen volt elolvasni, de betudtam annak a sztorit hogy papucs vagy... Aztan jött a hozzaszólásod, amiben még az ellenfeleidet szidod.. atya világ.
2022. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
70%
Jézusom, ha tényleg ilyen keveset keresel, akkor hogy gondoltad, hogy ekkora összegben elkezdesz pókerezni? Főleg úgy, hogy nem is tudsz játszani. Ez nagyon ciki minden szempontból. Teljesen jogosan van ki rád a nőd és a kollegáid is. Amúgy a világ fejlett részén sehol nem illegális szerencsejáték a póker. A szervezése az hamarabb, de maga a játék nem az. És nem azért illegális a szervezése, mert a hozzád hasonló madarakat félti bárki is, hanem mert a kaszinóknak akkora hatalma van, hogy monopol helyzetben vannak.
2022. okt. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez a százezer forint ekkora érvágás akkor fel ne mondj mert még nagyobb baj lenne belőle,ha felmondasz legalább legyen ajánlat egy másik munkahelytől.

Már az alaphelyzetnek nem szabadott volna fent állnia,attól hogy megiszol pár sört nem kell feltenni jelentős összeget egy olyan játékban amit nem ismersz.Visszakuncsorgás után nem csoda hogy ilyen hangulat van,húzd meg magad,ha amúgy nincs problémájuk veled idővel enyhül a dolog.

2022. okt. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

"Az talán gerinces jellemre vall, ha egy szegény embertől elvesznek 110ezet??? "


Gondolod, hogy pl egy kaszinó nézi azt, hogy ki teezi be a pénzt szerencsejátékba?


De mogfordítom. Ha valami csoda folytán te nyertél volna te vissza adtadvolna a pénzt? Ilyen mentalitás melett biztos vagyok benne, hogy nem.

Ha szegény vagy és két hetet dolgozol 110 ezerért, akkor miért játszol a családod megélhetésével?


Az aszonyod helyében én már lapátra tettelek volna. A munkatársaid viselkedése veled szemben pedig teljesen jogos. Gondolod ők nem pénzből élnek? Gondolod, hogy nekik nincs problémájuk?

Eszem meg áll az ilyen embereken...


Nem azon vagyok kiakadva, hogy vissza kérted a pénzt. Azon, hogy a saját családod megélhetését kockáztattad és erre nem mentség az ital. Sőtt!!!! Szegény ember étet vegyen, ne italt. Főleg a mai árak melett, tél elején....

2022. okt. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
És még neki áll feljebb, végtelenül szánalmas.
2022. okt. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondják, hogy aki hülye, haljon meg.

Attól, hogy tele voltál alkohollal, még igazán gondolkodhattál volna, hogy megfagytok télen ha te ezt eljátszod. Vagy ilyenkor nem működik a józan ész?

Én inkább vállaltam volna rengeteg túlórát meg kerestem volna vmi másod állást, esetleg eladtam volna holmijaimat, hogy valahogy visszajöjjön ez a pénz, de pofám nekem se lett volna visszakunyerálni amit idióta módjára eljátszottam.

2022. okt. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!