Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanátok, ha rossz a...

Felmondanátok, ha rossz a kapcsolat a munkatársakkal?

Figyelt kérdés
9 hónapja dolgozom a jelenlegi munkahelyemen és eddig szerettem itt lenni, jól kijöttem mindenkivel, egészen a múlt hétvégéig. Akkor ugyanis meghívtak pókerezni és mivel én nem ismertem a játékot, elbuktam 110ezer forintot. Beismerem hülye voltam és nem kellett volna ennyi pénzt feltennem, talán az ital miatt voltam ilyen felelőtlen. Itthon elég nagy balhé lett belőle, mert abból a pénzből tüzifát kellett volna vegyünk, és a barátnőm nagyon haragudott, így vissza kellett kérnem a pénzt. 3 munkatársam vissza is adott összesen 100ezret, de azóta mindenki úgy néz rám, mint a véres rongyra. Egyesek nem is köszönnek és még a főnököm is mogorván beszél velem, pedig ő nem is pókerezett. Egész héten kellemetlenül éreztem magam a munkában, mert senki nem szólt hozzám egy szép szót.

2022. okt. 12. 14:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

“Elveszik”?!?

Te játszottad el te hülye…

Miért nem gondolkozol mielőtt cselekszel?

Ez brutál ciki..az egész jellemed kellemetlen.

Nem ellopták a pénzedet hanem megnyerték egy tisztességes játék keretein belül amibe magad mentél bele.

Az,hogy ők visszaadták csak a kedvességüket mutatja.

Te meg egy idióta vagy.

2022. okt. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálnál, ha nem adták volna vissza?
2022. okt. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező,!

Lehet hogy mindenki nagy pofával van itt ellened, de neked van igazad.

Azért a pénzért te dolgoztál és nem is tartozol senkinek semmilyen magyarázattal itt hogy mire kell a pénz.

Gondolom akkor ittál, vagy nem ismerted a játékot, a kollégáid bunkók. Én el sem fogadtam volna kollegától pénzt, mert hogy ő veszített.

Senkiben semmi empátia amúgy?

Itt gyakorin amúgy is csak rosszindulatú kommenteket fogsz kapni, de tényleg. Mindenki veri a mellét a nagy semmire.

Több empatikus ember kellene a világra....

2022. okt. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó. Azzal szemben nehéz empatikusnak lenni, aki leissza magát, majd eljátsza a megélhetést.

Ha eztegy kaszinóban teszi, búcsút mondhat a pénznek. Nem egy, nem kettő kapcsolat ment gajra emiatt.

2022. okt. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

#23

Tehát ha iszik valaki és nem ismeri a játékot, akkor teljesen jogos és érhető, ha a fél fizetését kockára teszi.

2022. okt. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

1. Senki nem fogott a fejéhez fegyvert, hogy igyon.

2. Senki nem fogott fegyvert a fejéhez, hogy játszon. Főleg egy olyan játékot amit nem ismer.

3. Azt írja a kérdező, hogy szegények, megéreznek 110 ezer forintot. De inni van pénz?(:


Ettől függetlenül, ha megfordítjuk a dolgot az elég ciki, hogy pénzben játszottak a munkatársai egy olyan emberrel, aki nem ismeri a játékot.

Ez így kb nettó átb.szás. Viszont volt bennük gerinc, hogy józan fejjel vissza adják a pénzt.


Szóval se a kérdező, se a munkatársai nem angyal.

2022. okt. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy nem ismerte a játékot?

Mint tudjuk, a szabályok nem ismerete nem mentesít a szabályok betartása alól.

2022. okt. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!