Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerény és nem túl szép...

Szerény és nem túl szép emberként van értelme jobb állásokat akarni és elmenni állásinterjúra?

Figyelt kérdés

Úgy látom a legjobb állásokat szép és nagyképű emberek kapják meg kevés kivétellel.


Elégedjen meg az ember egy raktárosi szereppel ha nem ilyen?


2023. febr. 7. 09:08
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

10


Mindenki külső alapján ítél. Punktum.

Ezt felesleges szerintem osztani.

2023. febr. 7. 10:44
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

A nagyképű embereket mi élből fel sem vesszük. A múlt héten volt egy állásinterjúnk, jött egy csávó, hogy na ő aztán mindent tud, mindenhez IS ért, mindenben profi...

Nekem és a főnökömnek is egyértelműen az volt a véleménye, hogy ezt a csávót hagyjuk, nem érdemes vele foglalkozni.

Volt egy másik is, az meg benyögött egy piaci bérsávokhoz kétszeres fizetési igényt, mindamellett, hogy a felkészültsége ehhez képest elég gyér volt, ő is felejtős volt.


A legszimpatikusabb egy fiatal srác volt, akit egyébként hallomásból ismerek, állítólag megbízható, rendes gyerek, és ami a legfontosabb, van a nekünk szükséges munkakörben szerzett tapasztalata. Ha minden jól megy, őt fogjuk felvenni.

Egyébként sosem válogattunk külső alapján, én nekem is eléggé gnóm fejem van, de a vezető pozíciókban ülő munkatársaink sem azok a tipikus Brad Pittek.

2023. febr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, ha te határozottan nem akarsz változtatni, miért fárasztasz minket az ilyen kérdésekkel?

Mi pontosan tudjuk, hogy te pszichés beteg vagy. Valószínűleg te is. Te rabszolgaként meghajolsz ez a betegség előtt, ami logikus - bár lehetne tenni ellene. Minket visoznt ne vonj már bele ebbe, ha kérhetjük.

2023. febr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Tudjuk, a Te sikertelenségednek az oka a jóképű emberek. Tudjuk.
2023. febr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
A Kérdező tuti incel.
2023. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

15


Miért is? Mert szerinted ha ronda vagyok és nem nagyképű akkor automatikusan incel is?

2023. febr. 7. 11:05
 17/29 A kérdező kommentje:

13


És mi alapján tudod PONTOSAN?


Van pszichiáteri végzettséged?

2023. febr. 7. 11:06
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
A stílusodból látszik.
2023. febr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem mintha ne létezne milliónyi tanulmány arról, hogy a külső igenis számít még a munkakeresésnél is, és tudatosan, vagy tudat alatt azt preferálják aki jól néz ki, de ez azért egyáltalán nem minden.

Képezni magad, és jobbra vágyni egyáltalán nem felesleges, és idővel kifizetődő lesz.

2023. febr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

18


Hú az igen apukám.

2023. febr. 7. 11:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!