Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Írj munkát, ahol nem alkalmazo...

Írj munkát, ahol nem alkalmazottnak kell lennem. Mindenhol az ego, ego, ego, empátia teljes hiánya, retardált, agresszív, főnöknek berakott emberek, képtelen vagyok érzelmileg fogyatékos embernek dolgozni. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Minden vállalkozáshoz pénz kell, úgyhogy az kilőve.
2023. márc. 17. 08:45
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
64%
Mit követtek el ellened? Számonkérték, hogy miért nincs kész a munka? Nem engedtek másnaptól szabira?
2023. márc. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Nem hisztizek, ha már eljutottam addig a pontig hogy felfogom hogy mérgező a főnök, akkor nem vagyok hajlandó magamat feláldozni neki, hanem lelépek. Sírnak a munkaadók, nincs aki dolgozzon, fel se merül bennük hogy valamit nagyon elb.tak.
2023. márc. 17. 09:13
 13/32 anonim ***** válasza:
70%

prostituált

köztársasági elnök

alumínium dobozokat gyűjtesz

utcai zenész


De tényleg hihetetlen ez a sok hiszti meg másra mutogatás. Egy munkavállaló annyit tűr el, amennyit akar.

Ja, most jön a "és hol dolgozzak, mindenhol ugyanez van mantra". Hát, k..ra nem.

2023. márc. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
71%

"Nem tudok programozni, és nem is érdekel, szóval nem az én utam."

. Szóval ahhoz is lusta vagy, hogy egy listából az első elemen kívül a többit is elolvasd.


Hát, így nehéz.

2023. márc. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
80%
Legyen piacképes tudásod, aminek köszönhetően azonnal fel tudsz mondani egy ilyen helyről és két hét alatt találsz új állást. Nem minden hely ilyen, de ami igen, az nem fog változni attól, hogy minél több ideig kitartasz ott.
2023. márc. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
68%

Ha olyan jó külföldön, miért vagy még itt?

Mihez értesz?

Mennyi tőkéd van?

Mennyi megtakarításod van (meddig tudsz jövedelem nélkül élni)?

Mennyi nyelvet és milyen szinten beszélsz?

Mennyire vagy mobilis és milyen formában?

2023. márc. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

15 nem neked válaszoltam, de mindegy.

17 mennék ha tudnék legalább középfokon idegen nyelvet.

A többi információ rám tartozik, senki másra.

Jah,hogy én nem teszem ki az önéletrajzomat? Há nem sorry.


Aki nem tudja megérteni a kérdésem, az nézze meg a belinkelt videót, aztán írjon.

Vajon miért van hogy kihaltak a 20-30 éve egy helyen dolgozott munkavállalók? Mert tele vagyunk egóbajnok főnökökkel, akik keresztül tolják magukat mindenkin.

2023. márc. 17. 10:19
 18/32 anonim ***** válasza:
68%
Hát ilyen "semmi közöd hozzám, csak adjál olyan munkát akit én akarok, és kuss" mentalitással kezdem úgy érezni, hogy az eddigi helyeken sem a főnök vagy a kollégák voltak a problémáid alapvető forrásai...
2023. márc. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
71%

Hú, mekkora arc... az nem merült fel, hogy sokan tényleg tanácsot adnának, de vakon, további infó nélkül nem lehet, főleg mert látható, hogy még a kapott példákban is csak a hibát keresed?

Ja, persze, az igazság Facebook-videókban rejlik... de nem, nem azért nem dolgoznak az emberek 20-30 évig egy helyen, mert minden főnök hülye. Hanem mert a legtöbb piac is gyorsabban változik, és ahhoz kell igazítani a szervezeti stratégiát (mivel a menedzsment is összetettebb eszköztárral rendelkezik az ilyen helyzetekre, mint 30 éve), ami azt is jelenti, hogy főleg egy tudásalapú szervezet esetén a munkaerőállományt nem maradhat változatlanul évtizedekig (és akkor még nem beszéltünk a kiszervezés, a cégek összeolvadásáról, kiválásáról stb.).


Egyébként tudod mit? Alapíts céget, és legyél Te ott a főnök. Mutasd meg, hogyan kell ezt csinálni.

2023. márc. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
55%

#18: Akkor hogyan akarsz mégis segítséget? Lottózz, ennyit lehet akkor csak mondani, vagy irány a szexmunka


#17

2023. márc. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!