Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Írj munkát, ahol nem alkalmazo...

Írj munkát, ahol nem alkalmazottnak kell lennem. Mindenhol az ego, ego, ego, empátia teljes hiánya, retardált, agresszív, főnöknek berakott emberek, képtelen vagyok érzelmileg fogyatékos embernek dolgozni. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Minden vállalkozáshoz pénz kell, úgyhogy az kilőve.
2023. márc. 17. 08:45
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Milyen vállalkozást javasolnál neki? Mert én is szeretnék valami hasonlót, mert én tényleg nem tudom elviselni az embereket, pletykasok és mindneki a maga érdekét nézi..
febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, mert én magam is keresem a megoldást. :( Lehet érdemes programozást kitanulni és jelentkezni több helyre és home officeban csinálni. Ha SoDInak is ment úgy munkát találni úgy, hogy az összes előző helyeiről kirúgták meg az egyetemet sem fejezte be, akkor talán nem is olyan lehetetlen. Csak belőlünk lehet hiányzik az a fajta gátlástalanság.
febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!