Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Írj munkát, ahol nem alkalmazo...

Írj munkát, ahol nem alkalmazottnak kell lennem. Mindenhol az ego, ego, ego, empátia teljes hiánya, retardált, agresszív, főnöknek berakott emberek, képtelen vagyok érzelmileg fogyatékos embernek dolgozni. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Minden vállalkozáshoz pénz kell, úgyhogy az kilőve.
2023. márc. 17. 08:45
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
40%

az hgy tényleg szr a magyar munkáltatók és vállalók mentalitása azt miért kell letagadni? 90%-ban mérgező és szr helyek vannak.

10% meg elvétve hirdet csak.

2023. márc. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
61%
Nem akar alkalmazott lenni, de vállalkozó se, mert arra nincs pénze 🤦‍♀️
2023. márc. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
64%
persze hogy nem kaar alkalmazott lenni, mikor kihasználás megy javarészt.
2023. márc. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
59%

Oltogatjátok a kérdezőt, mert nem akarjátok elhinni, hogy vannak ilyen munkáltatók, cégek.


Kérdező, valamennyire igazat adok neked, kevés olyan munkahely van, ahol tolerálják ezt a hozzáállást, hogy a magánéletet és a munkát külön szeretnéd választani. Amint elhagyod a munkaterületet, onnantól a családodé a főszerep. Vannak akik szeretik külön választani a magánéletet, és a munkát. Meg tudlak érteni, de nem mindenhol ilyen a vezetőség mentalitása. Ahol erőltetik erőszakkal a barátkozást, és nyiltan meséld el az életed teljes történet az egész cégnek, a munkahely egy nagy család, családias környezet. És ne aszerint barátkozz, hogy kivel mennyire szimpatizálsz. Hierarchica, ego...


Ritka, de nem mindenhol, nem minden vezető és munkáltató ilyen amiket felsoroltál. Aki azt hiszi, hogy mindenestül, a maganéletedben is kötelezően(!) a tulajdona vagy, mert alkalmazott téged... és meg tudlak érteni.

2023. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
36%
Attól még hogy minuszolgattok, a cicát nem érdekli, mert amit állít az teljesen jogos. A kérdező valószínűleg sajnos olyanokat fogott ki, ahol ez megy. DE! nem mindenhol, remélem sikerül empatikusabb munkahelyet találnod, ahol megvan a magánélet-munka megfelelő egyensúlya, és nem más parancsolja meg neked, hogy ki LEGYEN! a számodra szimpatikus, és ki nem. Foglalkozzanak a munkával és a saját dolgukkal. Sok sikert! :)
2023. márc. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
68%

#21: dönts már el, hogy minden sz*, vagy csak a 90%.


#24: nem azért oltogatjuk a kérdezőt. Tudjuk, hogy van ilyen. A stílusa és a büszkén viselt tehetetlensége miatt oltogatjuk. Ez az, amiatt rászolgál az oltogatásra, még ha "valamennyire igaza van".

2023. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
63%

"mert amit állít az teljesen jogos. A kérdező valószínűleg sajnos olyanokat fogott ki, ahol ez megy."

. Ott kezdődik a dolog, hogy valószínűleg az oldal egy notórius provokátorával van dolgunk.

Ettől függetlenül a többség akar segíteni, de úgy nem lehet, ha a kérdező szerint "minden sz*r, de főleg ami magyar". És kapott tippeket, de egyetlen jó szóval nem illette. Akor miért mi vagyunk a hülyék?

2023. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

26. lusta voltam minden kommentjét elolvasni.

Valamennyre igaz rá, tényleg hisztis. Talán betudható annak, hogy most eléggé frusztrált, mert fentről cseszegetik emiatt, a mostani hangulata miatt nem tud józanul gondolkodni.


21. azért az a 90% erős túlzás. Azok a munkahelyek mondhatóak biztosra, hogy sz.r helynek, ahol évek óta keresnek munkavállalót (jókat szoktam mosolyogni rajtuk:). Na vajon miért?

A vezetőséggel, a munkával, a fizetéssel, munkakörülményekkel van baj, de változtatni nem fognak, mert úgyis van 100 másik munkanélküli a helyedre.

2023. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
67%
Szomorú, hogy nincs egy normális hely sem Magyarországon!
febr. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Igaz régi kérdés, most találtam rá újból egy új válasz miatt. Remélem olvassa meg a kérdező, hátha tudok neki segíteni.


Sokan írták, hogy a kérdező lusta, nem akar dolgozni, biztos vele van a baj. Ez egyaltalán nem igaz. Viszont nem is feltetlenül a munkahellyel van a baj. Leírtad, hogy a család a legfontosabb neked, mivel én is hasonló helyzetben vagyok, leírom talán nálam mi a probléma. Valószínűleg egy olan családban nőttél fel, ahol az egyik szülőd vagy valaki más feltétlenül szeretett. Ezt megtanultad és így akarsz élni. Aztán bekerülsz a munkahelyre, ahol teljesen mást látsz. Nem szereteteről van szó, hanem kölcsönös megállapodásról, ahol mindkét fél a saját érdekeit nézi. Így hiába teljesen korrekt a munkahelyed, sosem fogod megkapni tőlük azt, amit szeretnél. Ugyanez van az iskolában is. Lehet már megtanultad, hogy sosem lesz jobb, ezert nem tudsz továbblépni. De lehet ezen kívül/ez helyett egyszerűen nem vagy eleg érdekérvenyesítő vagy túl erzékeny vagy. Meg ehhez hozzá jön az is, hogy neked azt mondjak lusta vagy, miközben a leggonoszabb emberek, akik dirigálnak neked és ők maguk sem dolgoznak (már) sokat, azok akik a milliárdokat keresik. Vagy nem szereted azt a legkört, ahol csak a sajat erdekeidet kell nézned (miközben persze folyton megkapod, hogy csak azért nem akarsz dolgozni, mert csak magadra gondolsz)


Nem tudom én sem mi a megoldás, de legelőször érdemes tisztában lenni a problémával. Lehet meg kéne próbálni valami home officet vagy egy egyszerűbb szakmát, amit vállalkozásban csinálhatsz.

febr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!