Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most akkor kirúgtak az első...

Most akkor kirúgtak az első munkanapon?

Figyelt kérdés

Múlthéten volt az interjú, ahol minden jól ment, és ma volt az első munkanapon. Az interjún kérdezték, hogy mióta van jogsim, és mondtam, hogy 9 éve, azt viszont már nem tettem hozzá, hogy a vizsga óta nem vezettem egyáltalán. Tudom, mondanom kellett volna, de nagyon izgultam, hogy megkapjam az állást, mert már december óta nem dolgozom.

Ma volt az első nap, és mikor a főnök átadta a céges autó kulcsát, csak akkor mondtam, hogy igazából csak papíron tudok vezetni. Ekkor még nagyon megértő volt, és azt mondta, hogy akkor menjünk pár kört a telephelyen, amíg megismerem az autót. Ekkor kezdődött a nagyon gáz rész. Kb 5x lefulladtam mire először elindultam, majd parkoláskor majdnem nekimentem valaminek, ha nem rántja fel a kéziféket. Ekkor azt mondta, hogy "jólvan kislány, inkább menj haza."



2023. márc. 21. 14:10
1 2 3 4
 21/33 Lilluci27 ***** válasza:
21%
Eleve minek jelentkeztél?
2023. márc. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan dolgok amiket ki lehet színezni egy önéletrajzban, és senkinek nem fog feltűnni.


Na de vezetési rutint, azt nem kellene :/ Mert látod akár baleset is lehetett volna belőle.


Hívd fel a főnököt, kérdezd meg van-e szükség rád.

2023. márc. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
89%

Ezt mégis hogyan gondoltad akkor? Tudtad, hogy vezetni kell de ezek szerint kocsiba se ültél a vizsga óta..

Sok ilyen embert tudok aki megcsinálta mert az önéletrajzba jó, ha ott van beleírva de vezetni nem vezetett ugyan így vizsga óta.. Volt akit én szedtek ki a kormány mögül mert simán megölt volna minket, ha hagyom (kisírta, hogy had ő vezesse haza felé a céges autót)..

Vagy vegyél egy régi swiftet aztán tanulj meg vele vezetni (forgalomba ki ne merj menni!!!!!) vagy fogd meg a jogsid vágd ki a kukába és törölt az önéletrajzodból is! Ha kocsiba ülsz és kimész az útra nem csak a saját életeddel játszol hanem még egy csomó másik emberével is!!

2023. márc. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
93%
Oktatótól is lehet pótórát venni, én ezt javasolnám.
2023. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
94%
Ne bántsátok már. Van elég baja, gondolom tanult a dologból. Nem halálos bűnt követett el.
2023. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, van fejlemény azóta?
2023. márc. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
74%
23: Kissé paradoxonális tanacsot adsz. Azt írod vegyen egy autót, és tanuljon meg rajta újra vezetni, de a forgalomba ki ne menjen. És akkor ezt mégis hogy? 🤔🙂
2023. márc. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

#27

Elindulást, váltást lehet gyakorolni. Meg kell szokni, hogy mi hol van a kocsiban, rögzüljön be minden. Lényegében szokja, hogy kocsiban ül. (Mindenhol vannak elhagyatott utak, ahol kb semmi forgalom nincs). Amint ez megy, keresse fel a régi oktatóját és vegyen + órákat vagy üljön be egy ismerőse mellé és magyarázzon, tanítsa.

2023. márc. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
22%
28: Miután megvette az autót, haza is kell vezetni. És a gyakorlásra alkalmas félreeső helyre is el kell vezetni otthonról. Mi van ha nincs ismerőse, aki ezeket vállalja neki?
2023. márc. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
92%
29-es, ne keresd már folyton a kifogásokat! Aki ennyire nem tud vezetni, az szerinted ért az autókhoz? Logikus, hogy eleve mással együtt fog autót nézegetni, mert nem ért hozzájuk. Aki ott lesz, az meg ért hozzá és haza is fogja hozni. Amúgy meg elképzelni nem tudom, hogy valakinek huszonévesként nincs apja, anyja, tesója, unokatesója, nagybátyja, nagynénje, volt osztálytársa, volt évfolyamtársa stb. akit megkérhet erre. Természetesen, aki mindenkit utál és senkivel nem áll szóba, annak ilyenkor nem lesz kit megkérnie. Remélhetőleg a kérdező nem ilyen ostoba.
2023. márc. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!