Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most akkor kirúgtak az első...

Most akkor kirúgtak az első munkanapon?

Figyelt kérdés

Múlthéten volt az interjú, ahol minden jól ment, és ma volt az első munkanapon. Az interjún kérdezték, hogy mióta van jogsim, és mondtam, hogy 9 éve, azt viszont már nem tettem hozzá, hogy a vizsga óta nem vezettem egyáltalán. Tudom, mondanom kellett volna, de nagyon izgultam, hogy megkapjam az állást, mert már december óta nem dolgozom.

Ma volt az első nap, és mikor a főnök átadta a céges autó kulcsát, csak akkor mondtam, hogy igazából csak papíron tudok vezetni. Ekkor még nagyon megértő volt, és azt mondta, hogy akkor menjünk pár kört a telephelyen, amíg megismerem az autót. Ekkor kezdődött a nagyon gáz rész. Kb 5x lefulladtam mire először elindultam, majd parkoláskor majdnem nekimentem valaminek, ha nem rántja fel a kéziféket. Ekkor azt mondta, hogy "jólvan kislány, inkább menj haza."



2023. márc. 21. 14:10
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
82%

#30

Köszönöm, hogy válaszoltál helyettem. (Ezt írtam volna én is).

#29

Nem tudom miért véded a kérdezőt és kötsz belém. De ha a te kocsidba szállna bele amikor veled van a gyereked (ha van) akkor is biztosan a hozzá hasonlókat védenéd..

2023. márc. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
85%
31: Hol védem én a kérdezőt? (Amúgy enyém a 19-es komment is, amiben kérdem, hogy mi a fenének jelentkezett.) Csak azt írtam, hogy a 23-as eléggé paradoxonális tanácsot adott.
2023. márc. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,ott dolgozol még?
2023. márc. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!