Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen elég indok a...

Munkahelyen elég indok a kiközösítésre az hogy nem köszönök senkinek és szünetben enni is félre vonulok?

Figyelt kérdés
2023. szept. 27. 04:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%

Miért, mire gondoltál?

Egyébként tapló dolog nem köszönni függetlenül attól hogy kedveled őket vagy sem. Azzal is elvágtad magad hogy külön ülsz szünetben. Nem mész oda hozzájuk, nem kezdeményezel beszélgetést, ebből más azt veszi le hogy nem akarsz velük barátkozni.

2023. szept. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%
Mivel írni és olvasni tudsz mert sikerült ezt a kérdést feltenned ezért erre te magad is tudod a választ.Nyugati országban aki dolgozott az tudja,hogy azok a kollégák is beszélgetnek egymással akik nincsenek jóban az a legminimumabb, hogy köszönnek egymásnak,megkérdezik egymástól azt ,hogy hogy vagy?,vagy minden ok? és együtt esznek az asztalnál.
2023. szept. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
65%
12: 2-es és 9-es vagyok. 15 éve Hollandiában élek, itt elfogadják, hogy csak dolgozni járok be, és a köszönésen kívül alig szólalok meg.
2023. szept. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy olvasom, te közösíted ki magad. Akkor meg mi a kérdésed?

Hogy ők miért nem tepernek azért, hogy nagy kegyesen szóba állj velük?

2023. szept. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
6%
Nem értem, miért nem hasznos a 9-esem. Ha valaki nem akar haverkodni a munkahelyen, nem az a legkorrektebb megoldás, ha ezt egyenesen közli velük? És írom, hogy köszönni azért szerintem is köszönnie kellene.
2023. szept. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
32%

Kinek?

Én pont az ilyeneket találom be, hogy beközösítsem őket. Oka van, amikor valaki ezt csinálja, és ha minden jó és boldog nála, és úgy is ezt csinálja, akkor meg nincs mit tenni. Nem tudom a kiközösítés mire jó, pszichológiában nem hallottam, hogy használják valami jó eléréséért.

2023. szept. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
64%
16: Valakinek elege van abból, hogy a kollégák agresszívan belemásznak a magánéletébe, ezért úgy van vele, hogy inkább közösítsék ki, akkor legalább nyugta lesz ilyen szempontból.
2023. szept. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
31%
Nem nagyon van más módszer az "egyszemélyes (anti)szoc brigádok" kezelésére...
2023. szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Indításnak nem rossz.
2023. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Senki sem tehet róla, hogy akkora bolond vagy(vagy inkább nagyképű) hogy nem köszönsz senkinek, ezért nem állnak veled szóba. És te ezt tudod, észreveszed magad a probléma forrását és nem teszel ellene hanem filózól, hogy mi legyen. Az állatok is köszöntik egymást csak nem jónapot kívánnak egymásnak! Nem tudom volt e gyerekszobád, de valamit apádék elcsesztek! Nem bántani akarlak, de ha tudod, hogy hogy kell viselkedni ahoz hogy be fogadjanak, miért nem teszed? Ha nagy problémád van az emberi kapcsolatokkal, keress fel egy pszichológust vagy dolgozz online!
2023. okt. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!