Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próbaidő alatt van szabadság?

Próbaidő alatt van szabadság?

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok, másfél hónapja dolgozom, 6 hónap próbaidő van, azonban a mai reggel migrénnel ébredtem, így nem tudtam bemenni dolgozni.


Nálam a migrén az olyan, hogy ilyenkor 2-3 órán keresztül (jobb esetben) se fény, se zaj, csak nézek ki a fejemből és abban reménykedem, hogy nem ájulok el, vagy hányon össze magam.. Szóval nemhogy dolgozni, de ilyenkor még felülni is kész szenvedés az ágyból.


Próbaidő alatt jár szabadság? Nyilván ilyen esetben szabadságot vennék ki, de nem tudom, hogy erre van-e lehetőség.


+1 kérdés: A szabadság az olyan, mintha bent lennék? Tehát ugyanúgy beleszámít a ledolgozott munkaidőbe, illetve 100%ban fizetik?



márc. 14. 11:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Az alacsony fizetés ellenére egy ilyen korrekt főnök esetén meggondolnám a maradást.

Ha tudnád, mennyi szemét főnök van a világon .... te meg kifogtál egy normálisat.

márc. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#11


A korrektsége még csak most ilyen szerintem. Másfél hónapja vagyok itt, de 8ból 8 munkatárs szerint nagyon nehezen lehet kezelni és kb. mindenki utálja. Ellenben velem viszonylag normális, de gondolom ez csak a látszat, később fordulni fog a kocka.

márc. 14. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!