Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Éreztetek már olyat, hogy egy...

Éreztetek már olyat, hogy egy lelki terroros munkahely után féltek az új munkahelyektől? Olyan emberek válaszát várom akik voltak hasonló helyzetben, negatív kritika nem érdekel.

Figyelt kérdés
Nagyon rossz dolog ez, mert az előző munkahelyen lelkileg, és idegileg is kikészítettek, gyomorgörcsöm volt minden reggel munkába indulás előtt, 1 évig bírtam, de azóta meg hiába szeretnék keresni másik munkahelyet, félek attól hogy megint ilyen lesz a helyzet. Nyilván nincs rá garancia hogy máshol is olyan lesz a főnökség, de mégis tiszta stresszes vagyok azóta.
2014. ápr. 25. 00:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia - a stresszt felejtsed el, a gondolataid lehetnek attól buddhikusak hogy jogod volna full idegbetegen korcsolyázni képletesen értve bent a munkahelyeden - tapasztalatbol mondom h létezik olyan h a stressz nyir ki és Te döntöd el, idegeskedsz avagy sem, mert hidd el nem muszáj. Tudod attól nem lesz jobb. Ezt csak azért irom, mert velem épp ez történt a rengeteg minden életterületen fellépú stressz miatt és maga a háziorvosom mondta h nyugodjak meg..... Elgondolkodtam. Nem nekem nagyon nem éri meg, hogy fizikailag kikeszüljek a különbözö okok miatt - és képzeld nem dőlt össze a világ, amiota nem 220 hanem csak 140 -120 százalékot teljesitek bent is - nem is tudom hogy, csak nyugisan csinálom. De nálam ez csak egy tortaszelet volt.

Egyébként nekem oriasi szerencsém volt - mert most ugyan röhögni fogsz, de egy ezoterikus tanácsadónál jártam akkoriban - mikor terrorizálva éreztem magam az előző munkáltatómnál - és képzeld el, azt a tancsáot kaptam, hogy energetikailag full logikus hogy akkor lesz uj munkahelyem ha már annyira szeretem ezt a jelenlegit - mert akkor fogom kinőni. Én meg néztem rá, és nem tetszett a válasz - de az akkori helyzet méginkább nem - akármennyit dolgoztam elégedetlen volt az egyik közvetlen főnököm - volt h az ebédszünetet sem tudtam kivenni senkit nem zavart - ő egész nap beszélgetett - nemhogy ebédszünete volt hanem szünete - és mindezt arra a furcsa logikára alapozta szerintem h ő XS-es méretet hord én meg L-eset legalábbis és az milyenmár fuuuuj - na ebből a helyzetet kellett megszeretnem - hát eleinte nagyon furi volt, de sikerült - végülis felmondtak. Visszatérve a kérdésedre, igen féltem a következő munkahelytől, de csak amig nem kaptam ezt a jo tanácsot. Az uj munkahely - a tanács is megmondta - muszáj h jobb legyen mint az előző ha tényleg megszeretem a jelenlegi poziciom mert ilyen a dolgok természete - egyszeruen kivet magából a régi mert kinövöm ha szeretettel töltöm fel. És képzeljed el, az uj munkahelyemen nem napi tizezer, hanem csak párszár számot kell figyeljek. Az uj munkahelyemen nem három, hanem 15 almát tudok venni képletesen értve a fizetésemből. Ja, itt is van XS- elég szőke vagyok - és nekem kell bekerülnőm bizonyos poziciokba mert oda a szépek valok - de valahol ez inkább gondolathiba mint tény - és senkivel nincs olyan rossz viszonyom mint a kolleganővel volt régebben - ja és itt nem átlagos a munka amit végzek. Nem, nem a munka külőnleges eleve, hanem amit én elértem. Egyébként pedig, van ebédszünetem. Hát mit mondjak, elégedett vagyok ám, nagyon :) Sok sikert

2014. ápr. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!