Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek gonosz vagyok...

Szerintetek gonosz vagyok mert beszóltam fogyókúrázó kolleganőmnek? Többek szerint igen, szerintem nem. Részletek lent.

Figyelt kérdés

Egy hájpaca zsírdisznó szőke p*csa nőről van szó, ő a kollega, aki egyfolytában azon rináyl hogy ilyen fogyókúra, meg t**bo diéta meg, meg cardio edzés meg anyámkínja és csak nem fogy amennyit akar.

Mert lám most olvasta a neten hogy két hónap alatt 15 kiló mínusz is lehet, ha Jennifer Lopez diétáját követi (ki a fa*szom az a Lopez? Mindegy).

Na nem bírtam tovább és megkérdeztem: anyukám akarsz fogyni? Én pár éve 20 kilót (!) dobtam le egy szűk hónap alatt!

Hogyan? Kérdezi.

Megmondom. Rosszindulatú rákos daganatot találtak a vastagbelemen, nem tudtam enni, komoly fájdalmaim voltak, műtöttek, és a műtét előtti utáni idegeskedés stb miatt lement a 20 kilő egy hónap alatt! Kis híja hogy bele nem haltam-nem túlzás, nem önsajnáltatás.

Na? Tetszik? Fogyni akarsz?

Legyél le is rákos! Nagyműtét egy kórházban és meglátod csak úgy tűnnek el rólad a kilók.


Erre leugattak, hogy gonosz vagyok.

De miért? Az lennék? Mert elegem van egy hájpaca rinyálásából?


2014. jún. 13. 18:12
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem már az első mondat sokmindent elárul.

Minden nézőpont kérdése.

Azt, hogy eleged van a hájpacca rinyálásából, úgy is lehet értelmezni, hogy te intoleráns, ítélkező, érzéketlen ember vagy. Lehet egy másik embert ezeket fel sem veszi, ne adj isten még segítő tanácsokat is ad, vagy egyszerűen nem foglalkozik a nővel. Minannyian mások vagyunk. Döntsd el te, melyik hozzáállás a normális(abb)számodra.

2014. jún. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
96%

Ha szimplán leírtad volna a fenti sorokat nyugodt hangnemben, emberhez méltó módon, akkor azt mondanám, hogy részben jogos volt, mert eleged lett belőle, hogy mindig a fogyókúráival jön neked.

DE!

Ugye ismered azt a mondást, hogy "a stílus maga az ember". Ha ilyen otromba ocsmány stílusban vagy csak megnyilvánulni, ahogy a kérdést és a hozzá tartozó magyarázatot kiírtad, akkor egyetértek a kollégáiddal: gonosz vagy. Bár azt még hozzáteszem, hogy oltári nagy tahó is. Nézz magadba egy kicsit (bár tudom nem fog menni, mert a hozzád hasonló emberek felfogása szerint mindenki hülye, és csak te vagy helikopter).

2014. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
0%

Én vagyok egyetlen, aki szerint ez nem volt gonosz?


Az első mondatról tényleg le lehet szűrni a kapcsolatok státuszát, de Szerintem nem volt benne semmi retardált, gonosz vagy kemény.

2014. jún. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
97%
Akkor ez már két pszichopata.
2014. jún. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
97%
Igen, szemét beszólás volt. Egy paraszt vagy.
2014. jún. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
97%

Utolsó: már hogy ne lenne gonosz dolog a másik embernek halálos rákos megbetegedést kívánni? Milyen lelkivilága lehet egy ilyen embernek?

Kérdező: te pedig sürgősen keress fel egy szakembert, aki kezeli az idegbetegségedet, mert ha így folytatod nagyon hamar egyedül, magányosan fogod magad találni. Szégyelld magad! Bunkó, tuskó, paraszt, gonosz voltál...

2014. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
0%
Szóval nem vagyok egy véleményen a tömeggel és egyből pszichopata vagyok? Jól van, gyökérkém. Puszi a pocidra.
2014. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
60%
Az "utolsó" a 13.-nak szólt.
2014. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
0%
#16 Mindenki mond felindulásból baromságokat, amiket esetleg nagyon nem gondol komolyan.
2014. jún. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
96%
Ha én hirtelen felindulásból baromságokat beszélek, utána nem verem a mellem, mikor észhez térek, hanem bocsánatot kérek, de ha nem is, akkor legalább nem dicsekszek vele.
2014. jún. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!