Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek gonosz vagyok...

Szerintetek gonosz vagyok mert beszóltam fogyókúrázó kolleganőmnek? Többek szerint igen, szerintem nem. Részletek lent.

Figyelt kérdés

Egy hájpaca zsírdisznó szőke p*csa nőről van szó, ő a kollega, aki egyfolytában azon rináyl hogy ilyen fogyókúra, meg t**bo diéta meg, meg cardio edzés meg anyámkínja és csak nem fogy amennyit akar.

Mert lám most olvasta a neten hogy két hónap alatt 15 kiló mínusz is lehet, ha Jennifer Lopez diétáját követi (ki a fa*szom az a Lopez? Mindegy).

Na nem bírtam tovább és megkérdeztem: anyukám akarsz fogyni? Én pár éve 20 kilót (!) dobtam le egy szűk hónap alatt!

Hogyan? Kérdezi.

Megmondom. Rosszindulatú rákos daganatot találtak a vastagbelemen, nem tudtam enni, komoly fájdalmaim voltak, műtöttek, és a műtét előtti utáni idegeskedés stb miatt lement a 20 kilő egy hónap alatt! Kis híja hogy bele nem haltam-nem túlzás, nem önsajnáltatás.

Na? Tetszik? Fogyni akarsz?

Legyél le is rákos! Nagyműtét egy kórházban és meglátod csak úgy tűnnek el rólad a kilók.


Erre leugattak, hogy gonosz vagyok.

De miért? Az lennék? Mert elegem van egy hájpaca rinyálásából?


2014. jún. 13. 18:12
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ilyet még felindulásból sem mondunk. Értelmes ember nem tesz ilyet. Tisztában vagy ezzel, milyen súlyos betegségről van szó? Ez olyan, mintha nyíltan a halálát kívánta volna.
2014. jún. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami pusztító alpáriság volt. Inkább normális érvekkel megmondtad volna, hogy vazze úgy fogysz, ha diétázol, aerob edzéseket csinálsz, odafigyelsz a kalóriákra meg fomtudja mikre, hogy mennyit viszel be és mennyit égetsz és így szépen fogyni fogsz. Jah és a legfontosabb nem kell felszopni a sok kamu szart.
2014. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

á nem nem vagyok tisztában! hónapkig jrátam előzetes vizsgálatokra majs műtét majd hónaéokig lábadozás közben kamionnyi gyógyszer és fájdalomcsillapító bezabálása, haj kihullása a kemótól stb


nem, miért is lennék tisztában vele...


Tisztában vagy ezzel, milyen súlyos betegségről van szó?

2014. jún. 13. 19:37
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
És te egy ilyen súlyos betegséget kívántál az embertársadnak, csak azért mert küzd a túlsúllyal. Az ember azt hinné hogy egy olyan személy aki szembe néz a halálos kórral sokkal normálisabb gondolkodású, kedves ember. Hát íme az ellenpélda.
2014. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

súgjanak. hova sz**jak bánatomban?

ami a hátam mögött zajlik az nem érdekel. ha vki meg szemtől szembe mondja: nos, drága a fogorvosi kezelés manapság úgyhogy nem fogja senki szemtől szembe mondani.

ha meg mégis: erősebb kutya b**ik.



>>>>

Szeretnék gratulálni, megcsináltad az új munkahelyi pletykát, mindenki össze fog súgni a hátad mögött hogy micsoda bunkó vagy


>>>>

2014. jún. 13. 19:45
 26/38 A kérdező kommentje:

bizony szembe! és győztem!

meggyógyultam.


>>>szembe néz a halálos kórral

2014. jún. 13. 19:46
 27/38 anonim ***** válasza:
93%
Csak nem te vagy a kamionosból lett irodavezető gyerek? Az is pont ugyanígy rakta be az idézett mondatokat a válaszadóktól: mindig válaszolt rájuk majd alá beillesztette az idézetet :D Lebuktál tutira. Az is ugyanilyen primitív bunkó stílusban fogalmazott és válaszolgatott mindenkinek. A káromkodós stílus is egyezik. Regisztrációt váltottál apukám, úgy eltüntél az utóbbi hetekben :D
2014. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Feldmár azt mondta, hogy amikor bántanak minket, hajlamosak vagyunk elhinni, hogy rosszak vagyunk. Pedig pont az a sérült, aki másokat bánt.

Ha nem kamu a kérdés, akkor fel kéne keresned egy pszichológust. Fröcsög belőled az indulat, a lelki görcsök pedig testi tüneteket is csinálhatnak. Például pont rákot... Ha a betegséget le is győzted, egyáltalán nem vagy egészséges. Kérj segítséget, mert bajban vagy.

2014. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem gonosz voltál, hanem embertelen. A rákkal dicsekszel plusszba? Ki a faxt érdekel a környezetedben a munkahelyeden hogy te az voltál? Mi közük hozzá? Meg hogy legyen rákos hogy lefogyjon, hát tudod, embertelen szemét büdös bu.kó kö..õg vagy!
2014. jún. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejtettem még hogy szánalmas is vagy.
2014. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!