Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek gonosz vagyok...

Szerintetek gonosz vagyok mert beszóltam fogyókúrázó kolleganőmnek? Többek szerint igen, szerintem nem. Részletek lent.

Figyelt kérdés

Egy hájpaca zsírdisznó szőke p*csa nőről van szó, ő a kollega, aki egyfolytában azon rináyl hogy ilyen fogyókúra, meg t**bo diéta meg, meg cardio edzés meg anyámkínja és csak nem fogy amennyit akar.

Mert lám most olvasta a neten hogy két hónap alatt 15 kiló mínusz is lehet, ha Jennifer Lopez diétáját követi (ki a fa*szom az a Lopez? Mindegy).

Na nem bírtam tovább és megkérdeztem: anyukám akarsz fogyni? Én pár éve 20 kilót (!) dobtam le egy szűk hónap alatt!

Hogyan? Kérdezi.

Megmondom. Rosszindulatú rákos daganatot találtak a vastagbelemen, nem tudtam enni, komoly fájdalmaim voltak, műtöttek, és a műtét előtti utáni idegeskedés stb miatt lement a 20 kilő egy hónap alatt! Kis híja hogy bele nem haltam-nem túlzás, nem önsajnáltatás.

Na? Tetszik? Fogyni akarsz?

Legyél le is rákos! Nagyműtét egy kórházban és meglátod csak úgy tűnnek el rólad a kilók.


Erre leugattak, hogy gonosz vagyok.

De miért? Az lennék? Mert elegem van egy hájpaca rinyálásából?


2014. jún. 13. 18:12
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

megmondom kit érdekl és kinek van köze hozzá.

pont azokat érdekli és pont azoknak van köze hozzá akiket egy hízósertés fogyókúrája érdekel.

vagyis a világon senkit.


csakhogy én 1x hozakodtam ezzel elő, ez a sertés meg naponta 200x.

ez a különbség.


és igen, tartom amit mondtam: fogyni akar? nosza! vállalja a kockázatot és fogyni fog! A rák se mindig halálos-ld az én esetem.



Ki a faxt érdekel a környezetedben a munkahelyeden hogy te az voltál? Mi közük hozzá?

2014. jún. 15. 09:16
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Neked vmi agyi áttéted lehet...
2014. jún. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő (a te szavaiddal élve) egy "sertés", de ezerszer többet ér emberileg, mint amit te valaha is fogsz.
2014. jún. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Na ha lesz egy kis időm, akkor előkeresem ennek a hibbant méregzsáknak az előző két provokatív kérdését, jókat fogunk nevetni. Olyan pici dolgokon csúsznak el az ilyenek hogy az nem igaz.

Az a durva, hogy ezek közöttünk mászkálnak az utcán...

2014. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
69%

Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.


igen egyébként lehetett volna erősebb a rákod..

2014. jún. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Szia Norbi!
2014. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Rák nem jogosít fel a tahóságra. Mellesleg senkit sem érdekel, hogy mi miatt fogytál 20 kilót. Egyszerűen tahó és irigy ember vagy, mert más egészséges, amíg te bármikor meghalhatsz, ha kiújul a betegséged.. Inkább szánalmas vagy.
2016. febr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy csak volt.
2016. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!