Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit "csináljak" az agyammal,...

Mit "csináljak" az agyammal, hogy gyorsabban teljen a munkaidő egy gyártósoron?

Figyelt kérdés
Szalagmunka, csomagolás. Egész nap annyi a feladatom, hogy zabkásás poharakat dobozba be, dobozt a celluxozógépbe be x ∞. Úgy kezdtem ezt a munkát, hogy amíg a nyelvtudásom nem fejlődik és amíg nem lesz jobb - most úgy vagyok vele, hogy semmiképpen sem szeretném itt hagyni, a világ legstresszmentesebb munkája - (nálam ez a fő szempont), mindenki kedves mindenki bájos, a 3 hónapos karrierem alatt még soha senkit nem láttam, hogy rosszat szólt volna, vagy, hogy a főnök bárkit is megfeddet volna. De az unalom - 8 órán keresztül csak az időt bámulod és visszafele telik szinte soha nincs vége. Eleinte verseket szavaltam, aztán imádságokat mondtam, aztán énekeltem, 2-3-4 jegyű számokat adtam össze fejben, képzeletbeli focimérkőzést közvetítettem magamnak, kommentáltam mi történik körülöttem, a munkatársaimnak mesefigura karaktereket adtam, átneveztem őket, állatfiguráknak képzeltem őket, kigondoltam ki milyen zöldség lenne, tervezgettem, álmodoztam - vagyis most is ezeket csinálom de már nem szórakoztat egyik sem. Tuti hogy van még rajtam kívül sok ember ebben a cipőben, de a neten böngészgetve azt kellett tapasztaljam, hogy szalagmunkát végezni cikis - senki nem beszél róla. Szóval tippeket, ötleteket és bevált módszereket szeretnék sokat!

2014. dec. 11. 21:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenfelé fantáziálok munka közben. Van hogy a jövőmön és a múltamon agyalok. Van amikor pedig kitalálok történeteket, olyanokat amikben varázserőm van vagy szuper képességem. Elképzelem mire használnám, elképzelem hogy van fő gonosz aki bántani akar minket a gyárban én pedig megmentek mindenkit XD

Szoktam filmeken, animéken, sorozatokon gondolkozni, mit láttam, mire számítok. Könyveken is szóval elvagyok.

8órát végig agyalok minden nap, folyamatosan jár az agyam valamin másképp ki sem bírnám szerintem. Mi hallgathatunk zenét, de én csak zenét szoktam. Próbáltam hangoskönyvet hallgatni és nyelvet tanulni, de olyan hangosak a gépek, hogy maxon se értek meg mindent a sima szövegekből.

2015. jan. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunkán voltam annak idején gyárban, kb. 2-3 hetet bírtam utána többet a közelébe nem mentem. Az is egy erős motiváló erő volt a tanulásra, hogy ne kerüljek olyan helyzetbe, hogy ilyen retek helyen kelljen dolgozni.
2018. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!