Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy képzeli egy munkahely...

Hogy képzeli egy munkahely hogy 10 perc késésért lecsesz és kirúgással fenyeget miközben heti szinten 8 kifizetetlen túlóra van? Az nem számít hogy órákat ott vagyok ingyen de 10 perc számít?

Figyelt kérdés

A munkahelyen ha kések 10 percet reggel rajtam kívül álló okok miatt (nagyváros dugó stb) akkor jön az ordibálás lecseszés és fenyegetés: vannak ám mások is a helyemre!

De ugyanezen a helyen heti szinten 8 kifizetetlen túlóra van! Tehát hetente egy teljes napot összességében ingyen dolgozok a cégnek amire egy fillért se kapok, csak az üres kamu ígérgetést hogy majd… majd jön a pénz. Dehogy jön.


De hogy képzeli a cég ezt? Az nem számít hogy ingyen melózok de az számít hogy 10 percet kések?


Kérem ne kérdezze meg senki hogy miért túlórázom ingyen. Azért, hogy másnap is be kelljen még menni. Ha azt mondom nem maradok? Semmi gond, többet be se kell menni.


2015. nov. 6. 08:29
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:

belépek a munkapiacba


Miért ami ebben a retekországban van az munkaerőpiac? Hagyjuk már.

A fogalom gúnyolása lenne ezt piacnak nevezni.

Annyira piac ez mint anno a KGST volt az. Egy felülről irányított szar kamu, csókosoknak a melegágya.

2015. nov. 8. 19:00
 32/49 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, te csak szitkozódni tudsz? Ha ennyire "retekország" (amúgy kikérem magamnak, ne mocskold a hazámat, te utolsó senkiházi sudribunkó), akkor húzz el a véresbe! Legyél migráns te is! Semmi szükség itt rád!
2015. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:

Semmi szükség itt rád!


Amikor adóbevallási időszak van akkor kérlek magyarázd már el a nevemben a NAV-nak hogy nincs szükség itt rám. És ha már rám nincs szükség akkor ugyebár az adómra se leygen, nemde?

2015. nov. 8. 20:11
 34/49 A kérdező kommentje:

amúgy kikérem magamnak, ne mocskold a hazámat,



Ne kérd ki magadnak mert ez az én hazám is és ha te tiltod a mocskolását azon az alapon hogy a "tiéd" (tudod mi a tiéd...) akkor én meg mocskolhatom ha nekem úgy tetszik-hiszen az enyém (is).

Nekem szaabd azt tenni amit akarsz (tiltani) nekem meg nem amit én akarok (mocskolódni)?

Hogy a szarba van ez? Felettem állsz vagy mi?

2015. nov. 8. 20:13
 35/49 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem a te hozzáállásoddal van baj... van két diplomád, de mégis egy rossz, betanított munkásoknak való állásban dolgozol, részben ingyen, és ezért ki a hibás, a munkáltató meg az ország, csak te nem... én is ugyanebben az országban dolgozom, és válogathatok az állásajánlatok között, jól keresek és megbecsülnek, pedig én is bölcsészkaros voltam.
2015. nov. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, utolsó tapló vagy. Megérdemled a sorsodat.
2015. nov. 9. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

Rájöttem! Ha már ennyire Jani vagy egy anonim oldalon, akkor küldj be egy névtelen panaszlevelet a főnökséghez, de akár az állami felügyelőhöz!


Majd írd jól körül, hogy azért írod a levelet, mert vernyákoló kislány lettél a két diplomáddal és csak így mersz fellépni olyasvalamiért, amire eddig is megvolt a jogod, csak gyáva voltál élni vele. Ha ezt így megírod majd biztos megértenek és megsajnálnak...nyert ügyed van.

2015. nov. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
100%

van diplomád és ennyire ostoba vagy és rabszolga munkát végzel?

hmmm akkor meg is érdemled a sorsod...


igazad van, ne tégy semmit...neked pont így jó, van munkád, van kajád, rabszolga vagy a munkahelyeden, azt csinálsz amit mondanak neked...ide jössz itt meg szitkozódsz kiadod magadból a feszültséget, ha neked így jó...

további sok sikert ehhez...

aztán majd ha netán a fejedben körvonalazódna egy változás gondolata, gyorsan hessegesd el, neked nem jár több, hisz látod, neked pont megfelel ez...


22F

2015. nov. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Látod-látod!

Neked van két diplomád, de eszed és modorod egy szál se!!

A munkáltatódnak meglehet hogy diplomája nincs, de van elég esze ahhoz, hogyan kell egy akkora vállalkozást beindítani, felépíteni, működtetni, és minden vele kapcsolatos gondot-bajt megoldani, hogy ott még további 20 embernek, 2 műszakban munkát is tud adni!!


És ne csodálkozz, ha keresi a törvényes lehetőségét annak, mikor tud már kihajítani, egy ilyen pökhendi, öntelt, követelőző bunkókat, mint te is!

2015. nov. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:

ha keresi a törvényes lehetőségét annak


Ó túlbecsülöd te az én munkáltatómat!

Törvényes lehetőséget keres ugyan röhög a vakbelem!

Hát mikor érdekli az ilyet a törvény? Ha ki akar rúgni kirúg 1 perc alatt leszar minden törvényt.

Láttam már ezt a gyakolratban. A legelemibb felmondási szabályokat se tartja be az utolsó fizut oda se adja-és akkor mi van? Megteheti. Hát hogyne tehetné. Ez Magyarország itt mindent lehet.

2015. nov. 9. 08:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!