Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Betegszabin vagyok, boltba...

Betegszabin vagyok, boltba mentem. Kollega meg velem szemben. Kirughatnak ezert?

Figyelt kérdés
Elmentem a L.i'd,l-be vasarolni, mert nincs aki ezt elintezze. 2 munkatarsammal is talalkoztam akikkel amugy nem vagyok joba. Elcesen kerdezte hogy tegnap meg nem voltam dolgozni, most meg vasarolgatas....? Szerintem ezt azert el lehet intezni. Mandulagyulladas amugy, taknyos vagyok meg neha lazas. Ezzel etterembe nem lehet menni (ott dolgozom). 25/L
2015. nov. 25. 21:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őket, hogy ha nincs otthon kajád, akkor mi a faxt egyél, kezd el lerágni a tapétát? Elég ostoba kollégáid vannak.
2015. nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 zgyzgy ***** válasza:
Ja, hát ilyen alja emberek közt...
2015. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. Harom napom van leadni a betegpapirom. Tegnap kaptam ugye, holnap meg beviszem, mert be kell. Amugy ja, aljanep. 1 mondatot beszeltem velük eddig az elmult honapokban, es ok nelkül utalnak, irigyek. Meg jo hogy eddig 3x meggondoltam hogy kivel beszelek.
2015. nov. 25. 23:04
 14/17 A kérdező kommentje:
Amugy hatarozott idöre van betegszabim, vasarnapig. Ezalatt 3 munkanapom lesz. Hetfön megyek ujra. Csak kicsit szarul nez ki hogy ma "vasarolgattam" es penteken meg nem megyek megint dolgozni. Na mindegy, este van mar, faradt vagyok :-D
2015. nov. 25. 23:07
 15/17 anonim ***** válasza:

Mehetsz boltba, nem tilos.

A kirúgás más kérdés. Ha elég jól fúrnak, kirúgnak majd bármi másért.


A jog ebben az esetben azonban a te oldaladon van.

2015. nov. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"ki van irva hogy aki alaptalanul tappenzen van, azt kirugjak"


Ha orvos írt ki, papírod van róla, így már eleve nem lehetsz alaptalanul táppénzen, szóval erre nem hivatkozhatnak.

2015. nov. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak élelmiszerboltba mentél le, arra senkinek semmi kifogása nem lehet. Ha cipőboltban vásárolgatnál, miközben beteget jelentettél, az már más :D
2018. jan. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!