Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogyan szerelitek le a...

Ti hogyan szerelitek le a főnökösködő és/vagy stresszes kollégákat?

Figyelt kérdés
Tehát azokat, akik -annak ellenére, hogy ők is csak ugyanolyan dolgozók- szeretik játszani a főnököt, mindig mindent jobban tudnak, meg ilyenek. Valamint azokat, akik a stresszüket a kollégákon vezetik le, átnyomják rájuk. Neadjisten a kettő egyszerre.
2016. febr. 21. 10:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak ilyen kollégák. Én rövid ideig tűröm csak, aztán beállok abba az üzemmódba, hogy ki mit ad, azt kapja vissza. Egyből rá fognak jönni, hogy nem tehetnek meg Veled bármit!
2016. ápr. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

utolsó:


ez is egy jó megoldás.

2016. ápr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Volt egy kolléga, aki állandóan kritizált engem. Én kerültem oda legkésőbb, ellenben a legfiatalabb is én voltam. Összeültünk ötletelni, és 10 benyújtott ötletemből 10et meg akart valósítani a cég.


naná, hogy neki ez nem tetszett. Neki volt 10 éves tapasztalata nekem 6 hónapos se... Mindenben megtalálta a hibát, olyan hibát is kiemelt, ami saját bevallásom szerint is hiba volt. Csak azt lehetett hallgatni, hogy mekkora ostobaság ez az egész, és egészen addig hittem is neki, amíg be nem vágta, hogy "egy huszonéves csitrinek, hogyan lehetne egyszerre 10 ötletét is elfogadhatónak találni."...


Na itt már tudtam, hogy ez totál személyes, nem szakmai. Én elfogadom ha valakinek nem vagyok szimpatikus, de könyörgöm, akkor mondja meg, vagy tartsa magába vagy brmi, mert engem nem érdekel. Megalázott az egész főnökség előtt. Ekkor persze kapcsoltam, és elkezdtem olyanokkal visszavágni, hogy " akkor mondja el, hogy miben lehetne ezt javítani" vagy hogy " önnek milyen ötlete lenne a hiba kijavítására?" és amikor ezekre a válaszokra csak még idegesebb lett és még jobban személyeskedett, és már magát járatta le, akkor kapcsolt a főnökasszony, és leállította a kedvest....


utána behívott az igazgató, és közölte, hogy nagyszerűen kezeltem a helyzetet és hogy el fogják bocsátani a nőt. Könyörögtem az igazgatónak, h ne rúgja ki, mert szakmailag rendben van a nő, de érdemes lenne elbeszélgetni vele.


Végül nem rúgták ki, és valaki elmondta neki h miattam nem rúgták ki, és azóta teljesen jóban vagyunk :)

2017. jún. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

13: Azért vigyázz, mert ez nem igaz barátság.


Amúgy normális helyeken a mindenkivel kiabáló, direktbe hibákat kereső, semmi vacak dolgokba belekötő dolgozót előbb-utóbb elbocsájtják, mert mindenkinek meggyúlik vele a baja. Nem normális helyeken, ahol az illető a főnök rokona és/vagy kedvenc puncsosa, ő mindig marad, és az emberek cserélődnek körülötte. Jobbára sajnos utóbbit tapasztaltam, bár előbbire is volt azért példa.

2017. jún. 3. 14:53
 15/16 anonim ***** válasza:
Én legszivesebben szétverném az ilyenek fejét. Elég türelmes vagyok amúgy ennek ellenére :D És sokáig nem szólok semmit, aztán ha elfogy a türelmem akkor szétverem a fejét... na jó nem :D De leüvöltöm.
2017. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Valami hasonlóban vagyok.

Kezd elkészülni a " forgató könyv ", hogy szereljem le, hogy vágjak vissza neki.

Mert csak elmérgesedhet a helyzet.

És vele kell dolgoznom.

( elolvaslak benneteket, hátha másik verzót választok, mint ami készülőben van )

2017. aug. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!