Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen betegség tesz alkalmatl...

Milyen betegség tesz alkalmatlanná az irodai ülőmunkára úgy hogy közben 50 kilós cementzsákok emelgetésére alkalmas? Építkezés betegállomány alatt?

Figyelt kérdés

Kollega elment 2 hét szabira. Majd vissza se jött csak betelefonált hogy beteg, de nagyon. Ennek 3 hete, tehát 5 hete van távol-és nem tudni mikor jön.


Közben meg épül a háza. Az egyik képmegosztó dugig van (de miért? ) egy tonna képpel arról hogy épül a ház. És ott a fickó a képeken ahogy maltert kever sittet lapátol 50 kilós zsákokat cipel. Miközben olyna nagyon beteg hogy dolgozni irodai ülőmunkát végezni nem tud. A szegény…

Árulja el nekem valaki: mely betegség tesz alkalmatlanná az irodai ülőmunkára de arra alkalmas hogy cementet cipeljen?

És mekkora véletlen kell ehhez: szabadság majd épp a végén megbetegszik . Így egyben nem jön hetekig. Véletlen. Naná.

Eközben persze a háza is épül. Véletlen. Naná.


Csak azt nem értem, a főnök is fenn van a közösségi oldalon, ahogy én látom a fotókat ő is láthatja. Nem ötlik fel benne hogy tán meglátogatom az én nagyon beteg dolgozómat és két zsák cement cipelése közt megkérdem, hogy magától mond fel vagy rúgjam ki?


2016. júl. 23. 20:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

14-es vagyok.

Hogy bizonyítod, hogy az illetőnek nincs visszatérő hasmenése, szívritmus zavara, ami miatt az orvos eltiltotta a munkától, kezdődő tüdőgyulladása, blabla?

Az egy dolog, hogy otthon mit csinál, miközben "beteg", de nyilván az orvos sem hülye és 100%-osan bevédte magát, amikor kiírt három hét táppénzt a kollégádnak. Szerintem nem lehetne megfogni őket, hiába küldesz rá bárkit és pont erről ennyit.


Az meg hogy engem tarkón csapnak. Érdekes, hogy az ilyen kérdéseknek mindig ugyanaz a stílus a vége, nagyon unatkozhatsz, hogy minden napra jut hasonló... :D

Általában én vagyok az, aki mások helyett dolgozik, amíg ők táppénzen vannak, tehát nyalom én a betont ezerrel és boldogan élem az életemet, mert nem azt nézegetem ki mennyire jogosan ment szabira, vagy táppénzre. Nem érdekel!

Te meg idegesítsd csak magad hülyeségeken, hátha előbb utóbb beledöglesz.

2016. júl. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

" Szerintem nem lehetne megfogni őket"


Ahogy már leírtam de újra leírom ha én főnök lennék nem is fárasztanám magam azzal hogy "megfogjam" őket. Keresnék valami indokot (de nem ezt) és kivágnám a csaló állatját mint a szart.

2016. júl. 24. 17:08
 23/30 anonim ***** válasza:
Te valami rákosi korsz@kból itt maradt csökevény vagy?
2016. júl. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Kérdező, igazad van. Aki több 10 kilós zsákokat tud cipelni, az tud ülőmunkát is végezni. Épp ezért a munkatársad csal.
2016. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
84%
Kerdezö, eltekintve attol hogy beteg vagy es a kerdesed kitalacio: A közössegi oldalra nem lehet korabban keszült kepeket feltölteni? Csak az aznapi frisseket? Lehet 2 hetig epitkeztek, azalatt megserült a hata, most otthon fekszik, utankozik es kepeket töltöget fel. Neeeem az nem lehet, mert az egesz vilag ellened esküdött össze, mindenki hülye csak te te tudod jol, mert vagy nagyon okos. ( Most jön gondolom, hogy nem, mert az egy olyan oldal, es nem mert oda volt irva, hogy ma keszült es a többi szokasos hazugsag. A törtenet mindig ugy alakul, hogy neked legyen igazad, hiszen hazugsag az egesz...)
2016. júl. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja, hogy irigy vagy, az még soha nem dolgozott egy kollégája helyett sem. Engem is borzalmasan idegesítene, hogyha tudnám, hogy bekamuzik egy betegséget, közben meg semmi baja sincsen, én meg dolgozzak helyette. Hát köszi.
2016. júl. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

"Túlórapénzem te majd kifizeted?

Mert a cég nem fizeti."


Talán kést tartanak a nyakadhoz,hogy ingyen túlórázz?? :-)

2016. aug. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Nálunk, normális embereknél, ha valakit nem engednek el szabadságra, holott fontos dolga lenne és emiatt táppénzre megy, hát pont lesz@rjuk, hogy az ő melóját is meg kell csinálni. Örülünk hogy halad valahova.

Az ilyen emberekkel, mint te, nagyon gyorsan rövidre szoktam zárni a beszélgetéseket, mert csak elpocsékolt idő lenne.

Amúgy szerinted ha egy hatóság el kezd kutakodni, akkor azt csak a bejelentettet ellenőrzi? Nem. Simán kutakodnak a cég dolgaiban, sőt ha úgy tartja kedvük akkor az alkalmazottakra is ránéznek.

2016. aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Hű, nem mai kérdés, de rendesen felhúzott...

Pont az ilyen szerencsétlen kis f. szjan kók miatt választottam olyan szakmát, ahol a magam ura lehetek. Remélem, azóta is ingyen túlórázol, te szánalmas féreg!

Nem csak irigy vagy, hanem istentelenül gyáva is. Ahhoz nincs akkora pofád, hogy megmondd a főnöködnek, hogy nem maradsz bent túlótázni, na de a sunyi feljelentgetés menne.

Csoda, ha nem haladsz az életben? Ott fogsz megrohadni az ingyen túlórában, és meg is érdemled!

2017. febr. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 zoltan01balogh ***** válasza:

Ennél a cégnél te vagy a gyenge láncszem


Vond felelősségre a főnöködet, te önkéntes seriff.


Az meg se fordult a fejedbe, hogy a főnök nagyon jól tudja, h az alkalmazottja nem beteg???


Ez egy hallgatólagos megállapodás a főnök és az építkező kolléga közt.

Szerinted a kollégád a betegállomány alatt mennxit dolgozik, hogy elkészüljön a háza?



Ha gizetetlen szabira ment volna, akkor is hekyette dolgoznátok ugyanúgy túlóra pénz nélkül.

2021. okt. 8. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!