Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodaban dolgozok, ti dolgozto...

Irodaban dolgozok, ti dolgoztok rendesen egesznap? Milyen es mennyi szunetet tartotok?

Figyelt kérdés
Az en munkatarsaim nem nagyon dolgoznak, a nap 80%at ellogjak. Mashol is igy van ez?

2016. dec. 5. 09:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nálunk rendes munka folyik egész nap, csak a tényleges szünetben (8,5 órából 0,5 óra a szünet) nem kell dolgozni. A főnökség úgy figyel minket, akár egy sas. Ha valaki 5 percnél tovább nincs a helyén, akkor utánamennek és megkeresik és rászólnak, hogy azonnal húzzon vissza az asztalához dolgozni. Nem nehéz megtalálni ki hova tűnt, mivel vagy a konyhában lehet vagy a vécén, máshova nem tud menni, mert az épületet nem szabad elhagyni munkaidő alatt. Néha úgy érzem, mintha egy börtönben dolgoznék.
2016. dec. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Óránként 5 perc szünetet tartok, amíg elmegyek kávéért vagy kimegyek cigizni, ebédelni nem szoktam. Ha van munka, akkor folyamatosan dolgozok, de ez az öt perc kell, hogy helyreálljon az agyam. Holtidő szökőévben egyszer van, mikor az egyik munkafolyamatért felelős ember még nem végzett, és én rá várok, olyankor ki szoktam menni a konyhába, általában van ott egy-két hasonlóan másra váró ember, és velük beszélgetek, vagy ha tudok, akkor besegítek a lassan haladó embernek. Mindenki így dolgozik, csak van, aki nem aprózza szét a szünetet 5-10 percekre, hanem egyben vesz ki egy órát, de lógni csak akkor szoktunk, ha tényleg várni kell, és nem tudunk segíteni a másiknak, mert a legtöbb munka határidős, és ha előbb leszünk készen, akkor az egész csapat bónuszt kap.
2016. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!