Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ezzel mit kezdjek?

Szerintetek ezzel mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Bekerült hozzánk a céghez egy nagyon idős úr, mert neki van elég magas képesítése a környéken egyedül.

És meg kell valljam, ez talán elég gáz, nagyon nehéz mellette. Mármint... Mert ő még tempót diktál. Rendezett, pontosan tudja, mikor mit kell csinálni. Egy hete van itt, én 10 éve, de már tanultam tőle. Nem is ezzel van a gond.

Hanem azzal, hogy vasszigor van. És mikor nem úgy csináljuk, ahogy elképzelte, akkor sem úgy reagál, mint egy főnök.

Nem akad ki, nem hord el minket a fenébe.

Mindig csak ennyi: "Uraim/Hölgyeim, nem ezt kértem. Legyenek szívesek csinálják újra."

És mikor ötödszörre rontjuk el, és ő úgy, hogy már vagy 10 éve nem dolgozott ebben a munkakörben, odajön és 10 perc alatt jobban megcsinálja, mint mi egy óra alatt, felszökik a pumpa.

Igen, ez kreatív munka, ezért is fura, hogy ilyen idős embert küldtek.

Tény, hogy jobb mint mi összesen, de nagyon idős.

Meg mikor megbeszélés van, a falra tudok mászni ettől a mondattól: "Nem... Nem jó felé kotorászunk."

Szóval én nem tudom, pontosan mi a baj, de kiakaszt ez az ember.

Valahogy segítenétek, hogy békéljek meg vele?


2017. ápr. 25. 21:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez most egy vicc????


Te most gyakorlatilag azon hőbörögsz és méltatlankodsz, hogy olyan embert kaptatok, aki ezer évente egyszer van, emellett egy igazi úriember a nehéz szituációkban is, plusz emberséges, és emberként bánik az alkalmazottakkal, mindent megindokol, hogy mit és miért, ti, akik ott vagytok ezer éve már az első héten tanultatok tőle, plusz sokkal jobban végzi a munkáját, mint ti, egy gentleman, és akkor jössz te, és............


Azon méltatlankodsz és hőbörögsz, hogy "szerinted" idős, hát kérdezem én: hol élünk mi????


Hogy van egy ilyen csodálatszámba menő ember, és akkor jön egy bugris, aki nem tud emberként viselkedni, annyira idegen közeg ez számára, kap egy ilyen karakán és talpraesett férfit a közösség, aki kenterbe veri munkában az összeset, és akkor ilyesmiken hőbörög, hogy szerinte "idős" ???? Normális vagy te????!


Megsúgom: AKÁRHÁNY éves is, ez az összes tulajdonság amit te felsoroltál TISZTELETET ÉRDEMEL már önmagában is!


Teljesen mindegy mennyi idős, mert itt a kor abszolút nem számít! Itt az ember és a munkája számít, abból pedig ő csillagos ötösre vizsgázott!


Tudod miért idegesít téged? Mert tudod, hogy ez a helyes, és egy hangyakakányi sincs meg abból benned, ami benne mind megvan, így am'blokk!


És még ezek után te érzel agressziót?? Meg bele akarsz kötni a lehetetlenbe?


Tudod mit? Fordulj pszichológushoz és szégyelled el magad! Nem hiszem el, hogy valakinek van ilyen undorító természete, mint a tiéd!


Ennyi dühöt és agressziót a mai világban már nem lehet elviselni, hogy jön egy tökély, de az sem elég, és valaki kákán is keresi a csomót, hogy beleköthessen!


A hibát saját magadban keresd: undorító....... (undor és hányinger kevés kifejezés rá amit érzek!)

2017. ápr. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

A 2-es 63 %-os meg ugyanolyan sötét, és lekezelő bunkó, mint te, belőletek az életben nem lesz ember.


Tehát akkor neki ezek szerint az jött le, hogy ez a mintapéldánya a földnek lekezelő, és minden olyan rossz tulajdonsággal fel van ruházva, mint amilyen te vagy pontosan 2-eske!


Ha neked ez a lekezelő és a többi amiket ugattál rá, akkor te fogalmi zavarban szenvedsz, és mélységesen sajnállak, hogy még felismerni sem tudod a TÖKÉLETES, és emberséges embert a mai elembertelenedett és szívtelen világban.


Te akkor sajnos az a típus vagy, aki öntelt, arrogáns bunkó, mögötte nincs semmi érték, de hatalmas mellénnyel közlekedik, egy beképzelt undorító patkány, de mögötte semmi érték nincs.........


Pontosan azok csinálják ezt, ami te, és pontosan azoknak van baja az emberséggel, és megbecsüléssel, korrekt viselkedéssel, normális látásmóddal, akiben ez egy szemernyit sincs meg!


Olyan dolgokat állítottál róla, ami arcátlan, pofátlan, és NEM ÁLLJA MEG A HELYÉT EGY CSEPPET SEM!!


Amiket te állítasz, az pont te magad vagy, de kívánok neked ilyen vezetőt, beosztottat, munkatársat, szülőt, tanárt, és közeli embert az életedben, mert úgy látszik ehhez a szinthez vagy szokva, csak ebből értesz, a normálisat nem, és nem is becsülöd azt meg!


Kívánom, hogy TE soha a büdös életben normális emberrel ne is találkozz, soha! Legyél olyanokkal körülvéve, amilyen TE magad vagy 2#-eske!


Csak ennyit kívánok neked!

Hátha egyszer megérted, hogy mi a különbség a jó, a tökéletes, és az ocsmány féreg között!

2017. ápr. 26. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Az a bajod, hogy féltékeny vagy :)

Használd ki a lehetőséget és tanulj tőle! Nagy szerencse az életben ha ilyen ember van a közelben. Ingyen tanulhatsz tőle nagyon sok mindent!

2017. ápr. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 acelsziv ***** válasza:

11 elég jól leírta a dolgot.

Itt a hiba abban van, hogy tükröt tart elétek a munkájával és a hozzáállásával. És láthatjátok, hogy a sáros nyomába nem értek.

Lehet kiakadni és fröcsögni. Ez az örök vesztes kisember hozzáállása.

És lehet felnézni rá, tanulni tőle és felzárkózni. A nyertesek így gondolkodnak.

2017. ápr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Köszönöm Acélszív, ezt pontosan én is így gondolom :)


A tökéletestől én is szívesen tanulok, hogy még jobb lehessek :) És persze csodálom őt, és elismerem, maximális tisztelem az olyan emberé, mint amiről a kérdező ér.


Ritka egy kincs, annyi ziher!

Manapság meg főleg!

2017. ápr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem neked igazából nincs is bajod vele, hiszen későbbi hozzászólásaidban írod, hogy emberszámba vesz, udvariasan beszél, nem csesztet benneteket, meg hogy tanulni lehet tőle...Inkább csak az piszkál, hogy idős, és felveszi a fiatalokkal a versenyt, nem?

Meg fogod kedvelni egy idő múlva, biztosan.

Én örülnék, ha ilyen főnököm lenne. És sokszor jobbak az idős vezetők, mint az olyanok, akiknek még a fenekükön a tojáshéj szinte, tehát élet-és munkatapasztalat nem sok, de már főnökösködnek, és bizony nem jól...

2017. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Oké, ettől a szent naptól kezdve mondhatom, hogy megismertem egy embert.

Ugye egy ilyen inkompetens idiótával bajlódott és körülbelül tizedszerre csináltatta újra, amit kért és az illető kiakadt rá. Elhangzott ott a "demens f**zkalap"-tól kezdve az anyázáson át sok minden. Megvárta, míg kiordítja magát és teljesen nyugodt hangnemben: "Uram, egy órája van összepakolni. Őszintén sajnálom. A képzetlenséget eltűrhetem, a rendbontást viszont nem. Az irodámban talál dobozt, nyugodtan vegyen, amennyire szüksége van."

Aztán ment segíteni egy másik inkompetens baromnak, aki legalább tisztelettudó, és tanul. Tényleg egyre jobb ötletei vannak.

Aztán az illető ugye könyörgött, hogy ne rúgja ki stb., bocsánatot kért, miegymás, ő pedig teljesen korrektül elmondta, hogy ez rendbontás volt, ez pedig az egyetlen dolog, amit nem tűr el. De 15 perc haladékot még kapott, mert sokat könyörgött.

És tényleg nem volt sértődött. Mikor munka végén kérdeztük róla, elmondta, hogy mindenkinek joga van a véleményét elmondani róla, akármilyen stílusban, de nem munka alatt. Ha azután küldte volna el melegebb éghajlatra, hogy végzett a dolgával, nem rúgta volna ki.

Hihetetlen ez az ember.

Hogy lehettem ekkora idióta?! Ez a pali egy ajándék a földnek.

2017. ápr. 30. 00:22
 18/25 A kérdező kommentje:
Ja, igen, az illető az előző főnökünk kiskedvence volt és nem szokta meg, hogy nincs megkülönböztetve.
2017. ápr. 30. 00:24
 19/25 anonim ***** válasza:
Na, látod, csak megkedvelted őt végül!:-)
2017. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy jó útra tértél.

Most nézd meg a 2#-es válaszolót, hogy az is csak a kákán keresi a csomót, abban az emberben sok ostobaság, korlátoltság és agresszió van...


Nekünk is csak ennyit írtál akkor még, de aki normális, az a kérdésedből pontosan látta, hogy ez az ember szó szerint egy főnyeremény, ajándék.


Ha több ilyen ember lenne, nem lenne ennyi agresszió a földön. Se korlátoltság, stb.

2017. ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!