Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mások is úgy szenvednek a...

Mások is úgy szenvednek a munkahelyükön, mint az állat?

Figyelt kérdés
2017. máj. 8. 08:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
48%
amikor meg volt munkahelyem akkor igen, rajottem az elet szar es jobb lenne nem elni, te mit melozol??
2017. máj. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen 4 hónapig, otthagytam. Tököm nem szenvedne évtizedekig egy szar helyen, az egyenes út az első szívrohamhoz 40 évesen.
2017. máj. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
100%
Aki igen, az mondjon fel azonnal, mert valóban betegséghez vezet. És akkor már késő lesz..
2017. máj. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
es ha valaki csak kuli munkara alkalmas es szenved tole az mi csinaljon??
2017. máj. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:

Utolsónak:


Néha találkozom olyan hirdetéssel, hogy otthon végezhető munka. Esetleg ilyesmi jöhetne szóba...

2017. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:
Úgy érzem én is csak kuli munkára vagyok alkalmas, mert itt az ember képébe vágják, hogy: hova akarsz menni? Úgy sem fogsz munkahelyet találni sehol. Úgysem vesznek fel sehová.
2017. máj. 8. 13:26
 7/67 anonim ***** válasza:
100%
Mások is. Az emberek szerinted önként és dalolva mennek hétfőn reggel gályázni?Akkor is mennének ,ha megnyernék a lottó 5-öst? Naugye..
2017. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
az otthoni munkak azok mind kamu, maximum a nagyon okos egyetemet vegzett tanult emberek tudnak csak otthon dolgozni.
2017. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
57%
Otthon simán kitanulhatjátok a programozást. Tanultok hozzá egy kis matekot, leraktok egy jobb matek érettségit, és elmentek főiskolára, aztán szereztek egy diplomát és elhelyezkedtek programozónak. A szülőnek meg az a dolga, hogy támogassa gyerekét, főleg ha ki akar lépni abból az állapotból és közegből, ahol van. Ha majd neked lesz gyereked kérdező, te úgy neveld és taníttasd, hogy legalább egy diplomát szerezzen a főiskolán.
2017. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
Mitől szenvedsz?
2017. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!