Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mások is úgy szenvednek a...

Mások is úgy szenvednek a munkahelyükön, mint az állat?

Figyelt kérdés
2017. máj. 8. 08:23
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 A kérdező kommentje:
Mentem az utcán és valaki a kezembe nyomta az emberi jogok gyűjteményét, kb 50 pontban felsorolva. Az összes emberi jogomat megsértették ezek a mocskok. Nem is vagyok ember. Egy szám vagyok. 666 ez a számom. Még nevem sincs. Egy senki vagyok egy nem létező. Egy szám. És még engem fenyegetnek börtönnel? Nem is követtem el semmit. Meg vannak a férrreg kis patttkányok sértődve és mentik a mocskos bőrüket?
2017. szept. 15. 10:07
 62/67 A kérdező kommentje:
Miért nem döglesz már meg, ha egyszer emberré váltál? 20 évig élősködtél rajtam és bennem. Etted a bensőmet. Eletted előlem a életet. Ha emberré váltál öld meg magad. Én a gazdaszervezet vagyok, akit tönkre akartál tenni, miközben te emberré válsz. Dögölj meg. Szakadj le rólam te vérszívó.
2017. szept. 15. 10:09
 63/67 A kérdező kommentje:
Ki vagy te, te redvás férrreg? Az Isten? Lejött a földre az Isten féreg képében és én vagyok a sátán, aki saját magát molesztálja? Erről van szó?
2017. szept. 15. 11:52
 64/67 A kérdező kommentje:
Megdöglöttél már, te moccskos geeci férreg dissznó? Csíp a fosod? Eltéptem a pelenka javaslatot vegyél női betétet.
2017. okt. 9. 12:19
 65/67 A kérdező kommentje:
" A világ bármely pontján elkövetett igazságtalanság, fenyegeti az egész világ igazsátosságát."
2017. nov. 7. 08:13
 66/67 A kérdező kommentje:
Nekem nehogy lakást vegyenek ebben az országban! Nem is nézem meg a lakáskultúrát. A határon kívül! Tudják hol a határon kívül? Ott ahova menni fogok. A hátáron kívül.
2017. nov. 8. 06:29
 67/67 A kérdező kommentje:
Vegyél nekem egy lakást külföldön aztán dögöjj meg te pattány.
2017. nov. 8. 07:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!