Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mások is úgy szenvednek a...

Mások is úgy szenvednek a munkahelyükön, mint az állat?

Figyelt kérdés
2017. máj. 8. 08:23
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 A kérdező kommentje:
Szaros gyerek. Nem vagy itt, hogy szóljak hozzád, bár ha szólnék lehet, hogy hallanád, de ide leírom: teljesen természetesen fogok viselkedni és te kis féreg vagy megmentesz saját magadtól, vagy nem. Világos parazita?
2017. júl. 19. 13:20
 42/67 A kérdező kommentje:
A másik: nekem senki nem mondott semmit. Nem tudom miféle elvárásoknak kell megfelelnem és miért. Sőt még azt sem tudom pontosan, hogy kinek. Már kérdeztem: kinek, hogyan és miféle módon kell megfelelnem? Kinek? Hogyan? Miféle módon? Mostmár azt kapiskálom,hogy csöndben kellene maradnom. De mikor? Mert ugye 12 évvel ezelőtt is az volt, hogy: csöndben kellett volna maradnom. Már 10 évvel ezelőtt is nem tudom kinek, nem tudom miféle elvárásából kendőt kötöttem a fejemre és megkerültem az egész várost, útban a munkahelyem felé, tehát ezek a senkitől el nem hangzott elvárások már életben voltak 12 évvel ezelőtt is. Kérdés: Mennyi időn keresztül kell csendben maradnom? Másik: Huszár Attila kérdezte, hogy hol szállok le a buszról. Mondtam, hogy a Vas utcánál. Mert a nevéből nem jöttem rá, hogy: huszár, az igen, vagy nem? Gondoltam nem. De lehet, hogy igen. Ő nem mondta meg a választ. Másik kérdés: mikor kellene leszállnom a buszról a Huszár utcánál? 3.: Ki akarja ezt és miért? Ha a diplomata kémek akartak tőlem valamit, akkor normális körülmények között oda kellett volna jönni hozzám és azt mondani, hogy ezt, meg ezt szeretnénk. Itt egy cefedli. Le van írva, hogy mi mit akarunk. Vidd haza, olvasd végig, és ha beleegyezel, akkor írd alá. Ezzel szemben nekem senki, semmit nem mondott. Annyit vettem észre, hogy nemtudomkicsoda tizenakárhányéve molesztál. A keresztrejtvényből, a megjelentek elejtett egy-két szavából kellene a rejtvényt megfejtenem. Én aláírtam egy szerződést, amit nem olvastam el és nem tudom a játékszabályokat. A szerződésen egyáltalán szerepeltek a játékszabályok? Mi az, hogy magamra vettem a kémek bűneit? Azt várják tőlem, hogy megváltsam a diplomata kémeket a bűneiktől?
2017. júl. 19. 13:39
 43/67 A kérdező kommentje:
Ja. Most olvasom a keresztrejtvényben azt a szót, hogy rágalom. Én is azt gyanítom, hogy megrágalmaztak. A pincében mondta egy rocker kissrác,hogy nem tudom mit csináltam (nem értettem mit mondott, csak hallottam, hogy mond valamit), Attila meg azt válaszolta, hogy: "azt nem ő csinálta." Attila szavait viszont értettem. Ugyibár a pincében elhangzottakból volt amit értettem és volt amit nem értettem. Volt hogy hallottam, hogy beszélnek hozzám, és volt hogy értettem mit mondanak. Hol igen, hol nem. "Szeretlek. Gyűlöllek." Ezeket egy kis kémecske mondta nekem. Én meg azt kérdeztem, hogy: nekem ehhez mi közöm? Milyen jogon mond egy idegen ember egy másik idegen embernek olyan kifejezéseket, hogy szeretlek, meg gyűlöllek? Engem ezt mit érdekel? Idegenek vagyunk az egymás számára. Lehallgatott már vagy 2-3 éve, de nem ismert engem. Úgy gondolom, hogy 20 év alatt megismert. A lényeget én is megtudtam róla. 2-3 év nem elég ahhoz, hogy egy embert megismerjünk. És akkor azt mondja nekem akárki, hogy úgy lehet megismeri egy embert ha szimatolsz utána. Ez a kém 3 éven keresztül lehallgatta a szavaimat, reggeltől estig és semmit nem tudott rólam. Hogy lehetne már egy embert megismeri az alapján, hogy szimatolok utána? Már mondta: egy embert úgy lehet megismerni, hogy odamész hozzá, szól hozzá és BESZÉLGETTEK. Azt hiszem, hogy én elég aranyos, kedves és bájos voltam. És aki engem nem tudott szeretni, az egyszerűen dögöljön meg. Kihasználni akartak. Egy kis kémecske meglátta a lehetőséget: itt az alkalom,hogy nagy ember legyen. Úgy gondolták: Itt az alkalom,hogy megoldjuk az egész világ összes problémáját. Mi a diplomata kémek. Én nem számítottam semmit. Aki számított, azok ők voltak a kémek. Meg az egész világ összes problémája. Had ne soroljam. Elhangzott számtalanszor, hogy: mi ezt fogunk csinálni, azt fogunk csinálni, ezt oldunk meg,azt oldunk meg. Eközben én magamra vettem egy szerződés által az ő bűneiket és miközben ők a világ összes problémáját megoldják, aközben tőlem azt várják, hogy váltsam meg őket a bűneiktől. Rosszul látom a dolgot?
2017. júl. 19. 14:05
 44/67 A kérdező kommentje:
Felgyújtottad már magad sátán?
2017. júl. 21. 07:25
 45/67 A kérdező kommentje:
Miért te akarod az egész világ összes problémáját megoldani? Az egész világnak? Az összes problémáját? Nem is vagy diplomata. Nem is diplomata kém vagy, hanem csak egy kém. Neked inkább a kávéfőzés lett volna a feladatod, nem az egészségügy helyzetének a megoldása. Ez nem a te feladatod, hanem a minisztereké. Mit ezek a plakátok az utcán, hogy leváltjuk a kormányt? Ki akarja leváltani a kormányt? Te? És miért? Az ország kétharmada szavazott rájuk és egy kis kém, aki még csak nem is diplomata, le akarja váltani a kormányt? És még te mondod nekem, hogy veszélyes vagyok a világra? Én nem követtem el semmit. A veszélyes te vagy. Mit akarsz még megoldani? A bevándorlók ügyét is? Szerintem ez az európai miniszterek dolga nem a tied. Neked kávét kellene főznöd. Te ne politizálj, mert te nem vagy politikus. Én nem tudom, hogy te és ti kik vagytok. Elképzelésem nincs róla. A kolléganőm azt mondta, hogy "NASA", de ti nem a NASA vagytok. Hidd el: nem számít, hogy te ki vagy, hogy ki a főnököd és hogy ki a főnököd főnökének a főnöke. Még csak politikusok sem vagytok. Te még csak diplomata sem vagy. Ti csak a bajt csináljátok. És akkor mi van, ha lehallgattok egy zsenit? Ha megtudtok tőle valamit, akkor a megkérdezése nélkül a világ elé lökitek a tudását? Aztán mi van? Nekem például Nobeldíjat ígértél. Ki a szart érdekel a Nobeldíj? Nem is csináltam semmit: Miért kapnék Nobeldíjat. Mi az a Nobel díj? Ki nem szarja le? És akkor, ha én Nobeldíjat kapok, akkor ti rendes embereknek fogjátok magatokat tartani? Elettétek előlem az életet. Most épp a kormányt akarod leváltani, ha nem tévedek. Az emberek nem tudják, miért van olyan plakát a városban, hogy: az embereket nem lehet betiltani, de a kormányt le lehet váltani. Szerintem ezt ti csináljátok. Minek kavarjátok a szart? Mi dolgotok van nektek? Nem a szart kellene keverni, hanem dolgozni kellene, ahogy minden normális ember dolgozik. Ti vagytok azok, akik soha az életetekben nem dolgoztatok. Füleltek. Ez a munkátok. Osontok a bokrok között és fényképeztek. Ez a ti munkátok. Hidd el, neked nincs semmi dolgod. Főzzél kávét a főnöködnek és vedd fel a jó lóvét, ne vedd el mások kenyerét. Nem ti vagytok akik számítotok, hanem azok az emberek, akik másokért vannak. Például a művészek, akik egész életükben másokat szórakoztattak, az egészségügyi dolgozók, a munkások és még a politikusok is. Nektek nincs semmi dolgotok. Világos? Engem a te hülyeségeidért ne hibáztass! Te már 1999. márciusban tudtad,hogy mit akarsz csinálni,amikor én még nem is tudtam, hogy létezel. Te már 1997-ben tudtad, hogy mit akarsz csinálni, mert egy koncerten megjelentél és azt mondtad a mögöttem állóknak, hogy: akkor is végig fogom csinálni. Nekem már 1997-ben, amikor még gyerek voltam sem volt megengedve, hogy más gyerekekkel barátkozzam,mert aki barátkozott volna velem, arra rászóltatok, hogy ne álljon velem szóba. Pedig 17 évesen még gyerek voltam. Még a kutyámat is elvettétek tőlem. Summázom a dolgot: nagy ember akart lenni egy kis szaros. És ha megoldod a világ összes problémáját, akkor megváltottad a világot? És közben és vállaltam magamra egy szerződésben a te bűneidet, mert miközben te megváltod a világot én is váltsalak meg téged. Egyszerűen rászedtetek. Én nem olvastam semmilyen szerződést. Én nem is követtem el semmit. És engem molesztálnak a te dolgaid miatt? Azért amit te csináltál? Nem is követtem el semmit. Egy kis takony kölyök voltál és vagy és leszel mindörökké. Arról van szó, hogy sok fantasztikus filmet néztél. Megnézted a Die Hardot, amikor én és mivel azt mondtam, hogy: de helyes ez a Jeremy Irons, te is olyan kartál lenni, hogy imponálj. Nekem? És egy társasjátékot játszol velem, aminek még a játékszabályait sem mondtad el nekem? Ennyire tetszett a fantasztikus film, hogy te is ilyen szerettél volna lenni? Miért nem mentél színésznek? Vagy miért nem lettél újságíró. A kollégád is megmondta, hogy újságírónak kellett volna menned és akkor az újságban locsoghattál volna. Monda a régi barátnőm, hogy nem helyes, hogy ilyen filmeket nézünk. Igaza volt. Nekem ugyan nem ártottak, csak egy kis takonyka megnézte ugyanazat, amit én és el akarta játszani ugyanazt, amit a filmben látott. És rád hallgattak a kollégáid, meg a főnökeid? Ennyire meggyőző tudsz lenni? Majd győzd meg az országot arról is, hogy miért akarod a kormányt leváltani. Sátánka.
2017. júl. 21. 07:52
 46/67 A kérdező kommentje:
Mi ez az átkozódás az újságban? Mi nem tetszik neked? Neked is megvan a saját igazad? Ki átkozott meg kit? Ezt is írjátok már meg az újságban. Ha lehet locsifecsizni, akkor fecsizzél ki minden. Ti majd valami misztikus érveket fogtok felhozni. Misztikáztok? Meg boszorkánykodtok? Meg varázsoltok? Olvastam az utcán, amikor sétáltam,hogy: ki fogjuk a szemeteket vájni boszorkányág miatt. A diplomata kémeket ez érdekli? A varázslás? Vagy engem tartotok boszorkánynak? Én követtem el esetleg valami misztikus bűncselekményt, amivel engem vádolni lehet? Szemmelvertem, vagy mit csináltam? Íratkozzatok be a Boszorkányiskolába, ha ennyire érdekel benneteket a dolog. Miért nem értelmes dolgokkal foglalkoztok? Ti mindenképp olyan dolgokat akartok tudni, amit más normális emberek nem tudnak? Ennyire ki akartok tűnni az emberek közül? Ennyire egyéniek és mások akartok lenni? Többek akartok lenni másoknál? Mondta Attila, hogy a kém falán zsenik képei vannak. Ennyire csodálatosak azok a zsenik? Ennyire irigykedtek rájuk? Olyan tulajdonságokat szeretnétek magatoknak, amik másoknak nincsenek? Ti vagytok a komoly diplomaták? Hatalom kell nektek meg különleges tulajdonságok, hogy elbánhassatok másokkal. Felnőtt, érett komoly emberek nem akarnak különleges tulajdonságokat maguknak. Szerintem túl sokat nézitek a fantasztikus filmeket és az ragadja meg a fantáziátokat.
2017. júl. 21. 08:37
 47/67 A kérdező kommentje:
"Úgy élveztem, amikor elkezdtem." Micsoda boldog képet vágtál! Úgy emlékszem rá, mint akinket mindig fülig ért a szája. "Én pont olyan vagyok, mint te! Hallod! Én pont ugyanolyan vagyok, mint te!"
2017. júl. 21. 13:51
 48/67 A kérdező kommentje:
Nem veszed észre, te ember, hogy nekem a sátánnak már minden mindegy. Nekem sincs már veszteni valóm, csak az életem. Neked is csak az van? Jé! Akkor mindegyikünknek csak az élete van. Már nincs vesztenivalónk. Már minden mindegy. Mindegy. Te ember. Én a sátán vagyok. Nekem minden mindegy.
2017. júl. 24. 08:45
 49/67 A kérdező kommentje:
Értem már ember. Én vagyok a sátán. A világ szemete az erkölcstelen, akit meg kell alázni és bántani kell. A világ szégyene vagyok. Én vagyok a sátán nem te. Mit képzeltem én? Azt hittem te vagy, de nem. Kiedrült hogy én vagyok. Miért nem takarodsz már az életemből. Nem én molesztállak téged, hanem te engem. Nem ártottam én ennek a világnak. Miért nem tűnsz el az életemből. VAn valami jó az életedben? Mi az a jó? A sátán?
2017. júl. 24. 08:55
 50/67 A kérdező kommentje:
Mi olyan jó az életedben? A sátán, aki minden nap bánt és a szemedbe vágja, hogy egy féreg vagy? A sátánt szereted? Miért nem takarodsz az életemből? Miért nem takarodsz?
2017. júl. 24. 08:58
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!