Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mások is úgy szenvednek a...

Mások is úgy szenvednek a munkahelyükön, mint az állat?

Figyelt kérdés
2017. máj. 8. 08:23
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 A kérdező kommentje:
mi az, hogy bennem van, engedd szabadon? Nekem ez a kém az éveken át tartó gyűlölködés közepette, amit rámontott (és én is ontom rá) azt mondta, hogy az ami velem történik, azt ÉN csinálom saját magammal. Hogy csinálhatnám már magammal, amikor mondja, hogy ezt fogok tenni, meg azt fogok tenni. Belemondja a szemembe, hogy amit csinál, azt nem is ő csinálja, hanem én csinálom saját magammal?
2017. júl. 24. 09:10
 52/67 A kérdező kommentje:
Megdöglöttél már? Te világ rohadása?
2017. júl. 24. 12:11
 53/67 A kérdező kommentje:
Azt mondja nekem a kém, hogy ne öljem meg a rovarokat rovarirtóval, mert: "az is egy élet." Én is az vagyok. Egy élet. Mégmeg emberi. Sátán.
2017. aug. 31. 07:28
 54/67 A kérdező kommentje:
Ide figyelj, te mocskos féreg! 20 éves koromban azt mondtad, hogy leszázalékoltatsz. Mondjuk én nem értettem 20 éves koromban, hogy minek egy egészséges embert leszázalékoltatni, hiszen 20 évesen teljesen egészséges voltam,mint bárki más, de én is úgy éreztem, hogy mivel zseni vagyok, ezért nem dolgoznom, hanem tanulnom kellene. 20 évet dolgoztam. Tönkretetted a szemem: te. 2 éve fáj a hátam és meggörbült. Az a gerinc, ami olyan kemény, mint a beton. Az meggörbült. Mert irodai munkát végzek. Fáj a fejem, de ez nem valami időjárási probléma, vagy magas vérnyomás, hanem valami, amit te csinálsz. 20 éve. A legerősebb fájdalomcsillapítóról úgy érzem, hogy olyan, mint a pez cukorka. Most már 20 év után leszázalékotathatsz, te mocskos kis féreg. És próbált a rohadt ványadt agyadba bevésni: NEM VAGYOK HAJLANDÓ SEHOL SEM DOLGOZNI. A nyugdíj, az nyugdíj. Te akartad. És a nyugdíj, az nyugdíj. És most már öld meg magad, mert egy ilyen világ szemetére, mint amilyen te vagy, nincs szüksége a világnak. Gonda Erikának hívnak.
2017. szept. 13. 05:58
 55/67 A kérdező kommentje:
Mit akarsz mondani azzal, hogy kaszaper te takony kis kölyök? Én öltem meg a Mayhem zenekar énekesét? Erre akarsz kilyukadni? Ezt szeretnéd mondani? Mit érdekel téged egyáltalán az a zenekar? Foglalkozzál a közgazdaságtannal. Te egy kém vagy, vagy diplomata, vagy isten tudja, hogy mi. Mit érdekel téged az a zenekar? Egy kis mocsok takony engem akar hibáztatni valamiért, ami 25 évvel ezelőtt történt, tőlem 3000 km-re? Magadat öld már meg te rühes dög. "Egy csomó mindenki foglalkozott azzal, amihez semmi közük." Te vagy az akinek semmihez semmi köze. A közgazdaságtankönyvet forgasd, meg a diplomáciát. És töröld ki az orrod. "Nekem is nagyon rossz gyerekkorom volt. Állandóan csak tanultam, meg tanultam." Talán inkább játszanod kellett volna kölyökkorodban, azért, hogy ne 30 évesen játsszál más ember életével. Ha játszhatnék vagy, menj a kaszinóba. Most akarod bepótolni, amit gyerekkorodban elmulasztottál? Nem tudom miféle játékszabályoknak kellene megfelelnem. Velem semmilyen játékszabályt nem ismertettek. Az idegenszavak kéziszótárából kellene rájönnöm, amit egyszerre 50-en használnak? Vagy a keresztrejtvény magazinból, ahol egy rejtvényben 200 szó szerepel? Mi az az ultimátum? Miféle ultimátum? Add a kezembe a játékszabályokat. Nem is egyeztem bele semmibe. SEMMIBE. Ezt nagyon lassan olvasd, hogy biztos megértsd.
2017. szept. 13. 07:57
 56/67 A kérdező kommentje:
Szóval nem hagyták, hogy beírjam amit mondani akartam, de az volt a lényege, hogy nem vagyok képes gondolkodni. CSAK
2017. szept. 13. 08:29
 57/67 A kérdező kommentje:
Azt akartam mondani, de nem hagyták, hogy beírjam, hogy 20 éve nem vagyok képes gondolkodni, csak üvölteni vagyok képes, azért mert ez a lény annyira agresszív és tolakodó volt. Annyira agresszív. Meg akart telepedni a bensőmben és sikerült neki.
2017. szept. 13. 08:30
 58/67 A kérdező kommentje:
Most őszintén! Megérte? 20 éven keresztül bántottál egy lányt és minden nap szakadatlanul megaláztad. Nem engem kell megalázni, hanem téged kellett volna, mert gőgös vagy. Mit képzelsz magadról? Ezt kérdeztem régen és most is. Mit képzelsz magadról? Ki vagy te? A saját életedet is tönkretetted. Nekem sem lesz olyan, amilyet én szerettem volna, de annak te csak örülsz. De a sajátod is tönkretetted és még sok más emberét is. Neked ez jó? Amikor kiválasztottál, hogy engem hallgass le, (mert tudom, hogy választhattál), már akkor tudta, hogy mit akarsz csinálni. Leült mellém a középiskolában az unokatestvérem és azt mondta, hogy: én szóba állnék veled, csak valakik azt mondták, hogy ne állja szóba veled. Elvettétek a kutyáimat. Rászóltatok Csillára, hogy ne barátkozzon velem. Amikor 17 éves voltam, már akkor megválogattátok a barátaimat. Én nem is tudtam semmit. Egy nő is lehallgatott és azt mondta: most kellene megcsináltatni a melleidet, de nem engedik. Ezt az a nő mondta, aki 17-18 éves koromban lehallgatot. Még neki is megvoltak tiltva dolgok. Te és ti már 20 éve elterveztétek a mocskos is űzelmeiteket. Mit akartál? Kinyalni az egész világ seggét? Bejöttél az üzletbe és boldogan, vigyorogva ezt ismételgetted: soha nem lesz a tied B soha nem lesz a tied, érted? Soha. Olyan boldog vagyok, hogy soha nem lesz a tied. Ezt az utolsó mondatot nem mondtad, csak gondoltad. Miért nem ölöd meg magad. Nyald ki az egész világ seggét, aztán dögölj meg. Hidd el, a világ megengedi.
2017. szept. 14. 06:13
 59/67 A kérdező kommentje:
Miért csinálod másoknak és magadnak a problémát. Neked nem volt semmi problémád 30 évesen. Volt diplomád, munkahelyed, jó fizetésed, szolgálati kocsid, menyasszonyod. Semmi problémád nem volt. Vannak emberek akik nem tudnak meglenni probléma nélkül. Vannak, akik csak maguknak csinálják a problémát és vannak akik másoknak is. Miért nem lehet meglenni probléma nélkül? Nem volt neked jó 30 éves korodban? Nekem miért csináltad a problémát? Akiknek vannak valós problémáik azok azzal vannak elfoglalva és nem másoknak csinálják a bajt. Miért nem lehet probléma nélkül élni? De ha neked ez annyira hiányzik, akkor csináld, de csak magadnak. Én egy idegen ember vagyok a számodra. Nekem ne csináld. És most mi lesz? Le leszel amerika hőse? Mi akartál te lenni? Ha annyira hiányoznak a problémák, akkor menj be egy pszichiátriára és mondd azt, hogy halucinálok, rohamaim vannak, vacakol a vérnyomásom és máris jobban fogod érezni magad. Nézd: idegenek vagyunk egymás számára. Mi közöd neked egy idegen ember életéhez? Miért nem a saját életeddel foglalod el magad? Mi közöd neked más emberhez?
2017. szept. 14. 06:56
 60/67 A kérdező kommentje:
Úgy gyűlöllek, ahogy még ember másik embert nem gyűlölt. Állj ide elém és a saját kezemmel megöllek, te rohadt féreg. Féregnek születtél. Dögölj meg. Gyűlöllek te mocskos, undorító állat, te mocskos rohadt féreg. Dögölj meg, te rohadt féreg.
2017. szept. 15. 10:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!