Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mások is úgy szenvednek a...

Mások is úgy szenvednek a munkahelyükön, mint az állat?

Figyelt kérdés
2017. máj. 8. 08:23
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
9-es,ez mind szép és jó ,de szerinted a programozás meg a matek, vagyis nap nap után 8-10 órában seggelés a monitor előtt és billentyű ütögetés hány embernek lenne kínszenvedés? Elárulom, rengetegnek! És még az se kompenzálná hogy jelenleg fel van kapva és megfizetik.
2017. máj. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
Én nem.igazán. Lehet, hogy furcsa, de szeretem csinálni a munkámat, igaz, a társaság is jó.
2017. máj. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy erre senki nem gondol, de beteg emberek között dolgozom és hallom a panaszaikat. De más miatt is szenvedek.
2017. máj. 9. 05:51
 14/67 A kérdező kommentje:
Nem csak diplomát nem lennék képes szerezni, de egy gyereket sem lennék képes felnevelni. Nem is szeretnék gyereket.
2017. máj. 9. 05:59
 15/67 anonim ***** válasza:

Úgy nehéz lesz pozitívnak lenni, hogy negatív, szenvedő emberek között vagy napi 8 órában...


Nekem is volt olyan munkám ahol szenvedtem. Otthagytam. Pedig az új hely rosszabbul fizetett.

2017. máj. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 A kérdező kommentje:
Láttam a plakátot a Blahán. Az volt ráírva, hogy az antikrisztus milyen jó ember és hogy én még június 1-én is itt fogok dolgozni.
2017. máj. 12. 05:54
 17/67 A kérdező kommentje:
Engem csak a saját életem érdekel. Engem nem érdekel a migránsok ügye, se a nők helyzete, sem az egészségügy helyzete, nem érdekel a zene helyzete engem csak a saját életem érdekel. Ha a diplomaták jót akarnak tenni ezzel a világgal, akkor engem hagyjanak ki belőle. Tegyenek jót nélkülem. Engem ne használjanak fel semmire. ENGEM CSAK A SAJÁT ÉLETEM ÉRDEKEL.
2017. máj. 12. 05:59
 18/67 A kérdező kommentje:
Miért kínoznak engem a diplomaták? Nem is követtem el semmit. Az én bűnöm az, hogy egy kémre azt ordibáltam, hogy takarodjál innen kifele te senki. Ezért kínoznak? Annyira fájt? Annyira fájt te kém?
2017. máj. 12. 06:23
 19/67 A kérdező kommentje:
Csináljanak amit akarnak ezzel ebben a világban, de úgy csinálják, hogy én ismeretlen maradjak. A síromra még a nevemet se írják fel. Tudom, hogy ezt nagyon nehéz megérteni. Próbálják meg megérteni.
2017. máj. 12. 10:03
 20/67 A kérdező kommentje:

És ha minden kiderül, akkor mi fog utána történni?

Boldogan összeölelkezünk?

2017. máj. 12. 10:40
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!