Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt, akinek az állásinterjún...

Volt, akinek az állásinterjún pofátlan vagy nem engedélyezett kérdéseket tettek fel? Mesélnétek erről?

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 18:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Mikor akarok gyereket? - 1 vagy 2 hónapig tartó határozott idejű szerződéssel vettek volna fel 😂

De végül nem én lettem a befutó, annyira nem bánom.

2017. nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

" Mikor akarok gyereket? - 1 vagy 2 hónapig tartó határozott idejű szerződéssel vettek volna fel 😂 "



Ez mondjuk vicces. :D

2017. nov. 26. 15:54
 23/30 anonim válasza:
100%
Amikor 25 éves voltam ez akkor történt: Van e barátom? Mikor akarunk gyereket? Ha még nem miért nem? Fontos az esküvő? Ha nem miért nem....válaszoltam rá, abba is belekötött amit mondtam. Végül megkérdezte milyen a kapcsolatom a barátom Anyukájával!!!! Komolyan nem értem miért nem hagytam ott, súlyos véleménynyilvánítás közepette?! Mostanában (33 éves vagyok) a következő kérdés hangzott el: Van gyerek? Hány éves? Mondom 5. Ere: Ú az még sokat betegeskedik...
2017. nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Valamibe bele kell kötni....

Mostanság úgy tűnik az esetleges gyakori táppénzes állományba menetel a befutó.

2017. nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Már ott fölszaladt a szemöldököm, amikor megkérdezték, hogy együtt élek-e valakivel, és mióta. De a következő kérdés az volt, milyen nemű, akivel együtt élek.
2017. nov. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

- kivel élek együtt és az én tulajdonom-e az ingatlan

(ez amúgy egy másik ismerősömmel is megtörtént, ráadásul neki még meg is mondták, hogy hát milyen felelőtlen meg gyerekes, hogy 30évesen nem egyedül vagy a párjával lakik, hanem lakótársakkal o_O)

- egyedülálló vagyok-e vagy van párom


ami meg nem kérdés, de eléggé bunkó volt: olyan teremben volt az interjú, ahol ferde volt a plafon, és megjegyezte, hogy buta vagyok, amiért arra a részére ültem a teremnek, ahol alacsonyabb a mennyezet, mert majd beverem a fejem. Hát kösz...

2017. nov. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Ezek durvák. És az miért fontos, hogy kié a lakás meg hogy van-e párod?
2017. nov. 30. 21:47
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint én kezdem azt hinni, hogy az interjún hátrány, ha saját a lakás... ha nincs hiteled, albérleti díjad, akkor úgy gondolják, nem vagy annyira rájuk szorulva és kevésbé fogsz eltűrni mindent.

Jártam már így én is, hogy megkérdezték kinek a nevén van, van-e hitelem...

2018. ápr. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Készülnék váltani. 5 X felettitől mit kérdeznek?

Gyereke / unokája - val 1ütt él? Ha igen, pl a mama megy tápra ha beteg az uncsi... " nna 1 újabb nem lehet rá számítani ember...


# 28!

Gondolhattam volna erre is.

( nem kaptam új szerződést 1ik régi m.helyemen. férjemnek volt meloja. v.kit mindenképp elküldtek volna, létszámleépítés. Én lettem aki repültem ).


Álláshirdetésbe " fontos " a biztos anyagi háttér. nem tudom szó szerint hogy szokták írni.

Akkor hogy is van ez?

Csak NYUGISABB, TÜRELMESEBB az, akinek van otthona. Nem retteg attól kiteszik-e a hajlékából...

2018. ápr. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2018. ápr. 29. 21:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!