Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt, akinek az állásinterjún...

Volt, akinek az állásinterjún pofátlan vagy nem engedélyezett kérdéseket tettek fel? Mesélnétek erről?

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 18:26
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Köszi.
2017. okt. 8. 20:25
 12/30 anonim ***** válasza:
8%

"nem engedélyezett kérdések"?


A kérdéseket nem kell engedélyezni! Mégis szerinted ki engedélyezné?

2017. okt. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy sikerült belekötni. A törvény nem engedélyezi őket.
2017. okt. 9. 22:54
 14/30 anonim ***** válasza:
13%
Ez nem igaz.
2017. okt. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy nem pofátlan, inkább trükkös kérdés, de azért leírom. Öcsém programozói állásinterjúján az interjúztató ecsetelte, hogy ha elégedettek a munkájával, bizonyos idő után lehetősége nyílhat majd a németországi anyacéghez átkerülni, majd megkérdezte öcsémet, hogy ez érdekelné-e. Öcsém azt mondta, hogy nem, ő Magyarországon szeretne maradni. Ezután az interjúztató bevallotta, hogy igazából ezzel akarják kiszűrni, ki az, aki jobb külföldi állás reményében elhagyná őket, tehát öcsém jó választ adott (felvették) :)
2017. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

És aki igent mond, az végül csalódik?


Utolsó előtti: ezt a kérdést csak az nem érti, aki enm akarja.



Utolsó: köszi.

2017. okt. 12. 19:12
 17/30 remetdol ***** válasza:
17%

"ezt a kérdést csak az nem érti, aki enm akarja. "


A kérdést én értem, de attól még hülyeség: Akkor lennének nem engedélyezett kérdések, ha a törvényben lenne egy lista, hogy mik az engedélyezettek, és ami ezen nincs, az a "nem engedélyezett".

Amiről itt szó lehet, az "tiltott kérdés". Nem ugyanaz!


Tudom egyeseknek nehéz a magyar nyelv.


Eddig még nem volt szerencsém kellemetlen kérdésekhez.

2017. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
De ha a kérdés hülyeség, akkor minek jársz ide?
2017. okt. 14. 11:09
 19/30 remetdol ***** válasza:
19%
Akkor? Miért lenne ok-okozati kapcsolat 1 kérdező értelmi képessége és a válaszolók internetezési szokásai között? Nem körülötted forog a világ.
2017. okt. 15. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Rendben, nem ezt írtam, de nekem mindegy, továbbiakban ignorállak, normális válaszolókat még várok továbbra is.
2017. okt. 15. 09:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!