Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Különmunka különpénzért az...

Különmunka különpénzért az oké de ha nincs különpénz akkor nincs különmunka se? Nem így természetes? Pénzéhes lennék? Sztem nem!

Figyelt kérdés

Döntőbírónak kérlek fel titeket. Tavaly elment a cégtől valaki nem vettek fel helyette senkit hanem a munkáját szétosztották. Odajött hozzám a főnök még tavaly és megbeszéltük hogy adott részmunkáját a távozónak én végzem, persze a saját munkámon túl, és ezért kapok egy hónapban X ft pluszt zsebbe. Semmi papír.

Végeztem is a melót 1 évig kaptam is a pluszt hónapról hónapra zsebbe.

Majd 2 hónapja közölte hogy nem tud fizetni. A sima bérem megkapom de a zsebbe pluszt azt többé nem.

Én meg úgy voltam vele totál természetes nem is kérdés hogy akkor nincs többé plusz pénz nincs többé plusz meló se.

Sima melóm elvégzem a pluszt azt nem. Nincs pénz nincs plusz.

És erre megkaptam hogy pénzéhes szemét vagyok, és majd lehet hogy nemsokára már a rendes melómat se kell végeznem mert majd talál ő olyat aki végzi mind a kettőt.

Én csak erre azt mondtam nyugodtan hogy hajrá keressen aztán majd végezze az. Én nem.

Erre pár nap múlva jött az őrjöngés hogy csinálom de azonnal vagy itt és most kirúgnak.

Én meg nem akarom állás nélkül maradni így csinálom ingyen a pluszt. egy darabig mert intenzíven keresek mást és ahogy találok le is léptem.


Kinek adtok igazat? Én azt mondom nincs plusz pénz nincs plusz meló.

A főnök szerint meg pénzéhes szemét vagyok és majd lesz olyan aki örömmel áll a helyemre. Sajnos nem kérdés hogy lesz ha nem is holnapra de lesz. Akár a helyi birkák közt is akad.


Állásfoglalás?


2017. okt. 23. 15:23
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
A francba, és én pont holnapra vettem ki szabadságot, hogy el tudjak menni fogászatra befejezni azt a 2 fogamat, ami még hátra van a kezeléssorozatból... :-D Inkább szenvedek a fogorvosnál 2 Daedalonnal a hányinger ellen és zsibbadok 5 órán keresztül, amíg nem tudok enni az érzéstelenítő miatt, mint hogy dolgozzak... :-D Már várom a holnapi hülye kérdést az október 23. utáni szabadságokról. :-)
2017. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem semmi birkák vannak itt....

mintha nem fordulhatna elő egy munkahelyen hogy ünnep előtt után egyesek "nagyon " lebetegednek és ezzel "véletlenül" meghosszabbodik a hoszsú hétvége.


Szokásos mocsok trükkök ezek ünnepek hosszú hétvégék sőt szabadságok előtt/után.



Én pl most tételesen felsorolom hogy kik azok az én munkahelyemen is akik holnap nagyon betegek lesznek.

Abszolút átlátszó mocsok hazugsáok ezek mégis mindig vannak akik ezzel játszanak.


Míg ki nem b***ák őket persze.

Nálunk is volt egy liba aki elment wellnesseszni betegállomány alatt és a gyökér libája kitette a facebokkra is.

Nem jött többet vissza "menetből " kivágták.

Meg is érdemelte.


Ebben mi a hihehetlen nem értem.

2017. okt. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
0%

"A francba, és én pont holnapra vettem ki szabadságot, hogy el tudjak menni fogászatra befejezni azt a 2 fogamat, "


Hogyne persze. Van olyan főnök aki ezt benyalja (én nem lennék olyan) van olyan is aki meg azt mondaná hogy Gizike majd ha végzett a fogorvosnál jöjjön be a papírokért...

2017. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
És? Ez az ő magánügyük. Van, aki állásinterjú miatt megy táppénzre, mert a cég visszatartja a szabadságait, aztán szerencsés esetben ő búcsúzik a cégtől, és nem várja meg, míg egy amúgy is rossz helyről kirúgják.
2017. okt. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Én szívesen megadom a főnökömnek a fogorvosom számát, aztán majd igazolja, hogy tényleg ott voltam, volt, amikor tudtam munka után is időpontot kapni, most nem tudnék. Tavasz óta járok kezelésre, már legalább egy 100.000Ft-ot otthagytam a fogaimért csak ebben az évben. Most csak délelőttre volt időpont, sokan járnak hozzá, jó orvos.
2017. okt. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
0%

Magánügyük? Nem. Nem feltétlen. Aki beteg maradjon otthon.

AKi nem beteg csak ilyen olyan ügyeinek intézésére a betegség mögé bújuk az meg rohadjon meg ahol van.

Azért ne haragudj nálunk is az megy hogy valaki beteg hát az ő napi munkáját is a többiek végzik túlórában amit meg sose fizetnek ki.

Tehát gizike wellnessezik én meg túlórban szopok helyette és végzem az ő melóját is ráadásul ingyen.


Nincs közöm hozzá? Hogy a gyászba ne lenne????


Ráadásul ugye a tárgyilagos jogászi megközelítés amivel meg NEM LEHET vitatkozni: aki valós betegség nélkül van tp-n azért hogy akármit csináljon az egy CSALÓ!!!!!


Tb csaló!!

2017. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
0%

"Én szívesen megadom a főnökömnek a fogorvosom számát, "


És?? És miből gondolod hogy pl ha én lennék a főnököd engem érdekel a szar kis életed nyomora??? hogy mikorra kaptél időpontot? ki nem szarja le. A munkaidő tól ig nem jössz be fizetetlen nap ha ki nem váglak élből.

Ha én lennék a főnök mondom.

2017. okt. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Az is csaló, aki a jogosan járó szabadságot nem adja ki a dolgozónak, és ezért a dolgozó inkább táppénzre megy, amire kevesebb pénzt kap, mint rendes szabadságra. Szóval amelyik munkáltató csal, azt én nem sajnálom, és a dolgozókat sem, akik ott szenvednek évekig ahelyett, hogy keresnék a jobb munkalehetőséget, és váltanának, amint találtak valamit.
2017. okt. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

"És? Ez az ő magánügyük. "


Egyébként tudod mit? Iagazd van!! Legyen magánügy.

Meg akkor az is magánügye annak a libának aki betegállomány alatt zalakaroson áztatta a valagát hogy helyből kivágták.

Akkor az is magánügy.

2017. okt. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

"A munkaidő tól ig nem jössz be fizetetlen nap ha ki nem váglak élből."


1. Szabadságról van szó, ami a dolgozónak jogosan jár, tehát ha én szabadságom alatt fogorvoshoz megyek és inkább szenvedek és küszködök a hányingerrel, mint hogy a kényelmes irodában melegedjek, mert nem tudok máskor elmenni, ahhoz a főnökömnek semmi köze.

2. Ha ilyen főnököm lenne, akkor inkább elmennék a McDonald's-ba dolgozni, egy ilyennél még az is jobb. Nem egy aranyember a főnököm, de ennyire nem hülye.

2017. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!