Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Különmunka különpénzért az...

Különmunka különpénzért az oké de ha nincs különpénz akkor nincs különmunka se? Nem így természetes? Pénzéhes lennék? Sztem nem!

Figyelt kérdés

Döntőbírónak kérlek fel titeket. Tavaly elment a cégtől valaki nem vettek fel helyette senkit hanem a munkáját szétosztották. Odajött hozzám a főnök még tavaly és megbeszéltük hogy adott részmunkáját a távozónak én végzem, persze a saját munkámon túl, és ezért kapok egy hónapban X ft pluszt zsebbe. Semmi papír.

Végeztem is a melót 1 évig kaptam is a pluszt hónapról hónapra zsebbe.

Majd 2 hónapja közölte hogy nem tud fizetni. A sima bérem megkapom de a zsebbe pluszt azt többé nem.

Én meg úgy voltam vele totál természetes nem is kérdés hogy akkor nincs többé plusz pénz nincs többé plusz meló se.

Sima melóm elvégzem a pluszt azt nem. Nincs pénz nincs plusz.

És erre megkaptam hogy pénzéhes szemét vagyok, és majd lehet hogy nemsokára már a rendes melómat se kell végeznem mert majd talál ő olyat aki végzi mind a kettőt.

Én csak erre azt mondtam nyugodtan hogy hajrá keressen aztán majd végezze az. Én nem.

Erre pár nap múlva jött az őrjöngés hogy csinálom de azonnal vagy itt és most kirúgnak.

Én meg nem akarom állás nélkül maradni így csinálom ingyen a pluszt. egy darabig mert intenzíven keresek mást és ahogy találok le is léptem.


Kinek adtok igazat? Én azt mondom nincs plusz pénz nincs plusz meló.

A főnök szerint meg pénzéhes szemét vagyok és majd lesz olyan aki örömmel áll a helyemre. Sajnos nem kérdés hogy lesz ha nem is holnapra de lesz. Akár a helyi birkák közt is akad.


Állásfoglalás?


2017. okt. 23. 15:23
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Az azért megdöbbentő, hogy azt nem veszitek észre, hogy a negyvenvalahány százalékos válaszoló is Mr. Munkajog.

Az külön szánalmas, hogy valaki leáll vele vitázni meg bizonygatni az igazát. Nekem azt tanították, hogy sose bizonygasd, ha igazad van, aki elhiszi annak nem kell, aki nem hiszi, annak mondhatsz bármit.

2017. okt. 24. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

A rohadt anyjàt azt dolgoztassa ingyen az ilyen mocskos féreg!Nehogy ingyen csinàld!Mialatt ingyen dolgozol neki,azalatt talàlnàl olyan melót is,ahol hajlandóak fizetni is!

Ma ha jön valaki utànad,annak úgy lesz előadva,hogy a két meló egybe tartozik...Tehàt majd automatikusan végezheti a két melót egy fizuért a tetves vàllalkozó rabszolgahajtónak!

2017. okt. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

"Ma ha jön valaki utànad,annak úgy lesz előadva,hogy a két meló egybe tartozik...T"


Pontosan. És sajnos még csak utcára se kell mennie új emberért mert akad majd helyi "birka" aki jópontért nyalizásért cserébe majd vállalja.

2017. okt. 24. 14:46
 34/36 anonim ***** válasza:

Ingyen rabszolga kéne mi,suttyókàim,szabadsàg nélkül?!!

Ezeket a notórius csaló munkàltatókat (99 szàzalék az) nagyon szigorúan kéne végre büntetni!Eltàvolítani a poziciójàböl,bezàrni a vàllalkozàsàt és ne is csinàlhassa többé!Ez tenné rendbe az orszàgot,gazdasàgot!

2017. okt. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
A törvényesen jàró szabadsàgot,ami közel sem csak egy hét,kutya kötelessége megadni,ha vagy kifizetni,szabadsàgmegvàltàs címen!!
2017. okt. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

"A törvényesen jàró szabadsàgot,ami közel sem csak egy hét,kutya kötelessége megadni,ha vagy kifizetni,szabadsàgmegvàltàs címen!!"


Na és ha nem akkor mondd már mi lesz!!!!


Mondjam azt hogy ismerősöm vendéglátózik és egy nap szabit meg nem kap fizetve se ő se senki aki ott melózik??? fizetetlenre mehet. ha engedik.


Vendéglátásban ez szokásos már meg se lepődnek ezen.

2017. okt. 24. 17:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!