Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért viselkedhet így egy főnök?

Miért viselkedhet így egy főnök?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fiatal nő vagyok, a főnököm 45-50 év közötti férfi. Én nagyon kedvelem, amit láthat is rajtam, viszont azt jól leplezem, hogy vonzódom is hozzá. De azt nem tudom eldönteni, hogy vajon ő mit miért csinálhat.

Jóban vagyunk, igaz, hivatalosabb köztünk a hangnem, de személyes gonddal is meg tudom keresni mindenféle probléma nélkül. Mindig nagyon készséges, figyelmes, de alapból ez a típus. Távolságtartó, mégis hagyja, ahogy említettem, hogy személyes, bizalmasabb ügyben is megkeressem, és úgy tűnik, hogy jól is esik neki/örül neki (ami számomra kissé ellentmondásos így).

Csinosnak, szépnek szoktak tartani a férfiak, ő nem tudom, mit gondolhat erről, soha nem tesz említést/nem dicséri a külsőmet (vagy bármilyen belső tulajdonságomat), csak és kizárólag hivatalos, munkával kapcsolatos ügyekben tesz pozitív megjegyzéseket, de azt viszonylag gyakran. Magáról nem sokat mond, de velem azért mégis érdeklődő legtöbbször. És egy nemrégiben folytatott beszélgetésünk során elég szeretettelin nézett rám, plusz amit furcsálltam, hogy maximum 2 percben beszéltünk meg valamit (abszolút semmi kellemetlen, kínos nem volt benne), és mire elköszöntünk, kicsit elvörösödött a feje. Ezt a reakciót nagyon nem tudtam hová tenni.

Ti mit gondoltok a hozzám való viszonyáról? Miért ilyen?


Kérlek Titeket, hogy a kérdésre válaszoljatok, és semmilyen nem ideillő vagy "ócsároló" kommentet ne írjatok. Tudom, hogy a főnököm, idősebb, stb., stb., nem erről van szó (hiába részemről a vonzalom), és semmiféle illúziót sem táplálok, egyszerűen csak érdekelne, hogy mi a véleményetek, miért lehet ilyen velem. Köszi a válaszokat!



2017. nov. 15. 23:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne, hogy tudja, hogy vonzódsz hozzá. Bemászkálsz személyes ügyekkel, amiket nem tudom, miért a főnököddel kéne megbeszélni. Távolságtartó, semmiféle reményt nem nyújt, nem tesz semmilyen félreérthető gesztust. Szerintem amit leírtál, csak te képzeled bele, jobban tennéd, ha békén hagynád, és kivernéd a fejedből.
2017. nov. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményeket, örülök, hogy leírtátok.

Viszont sajnos tényleg nem tudom ebben a formában átadni a valóságot, úgyhogy lényegtelen is. Tény, hogy törődik az emberekkel, de velem jobban, mint másokkal, és ezt nem én képzelem bele. Örül, ha felkeresem, és mondta is, hogy bármikor, nem zavarom, stb. Nem járok a nyakára, csak néha jól esik a segítsége. Ő alapból távolságtartó ember, de néha picit megnyílik irányomba, nyilván nem átlépve bármiféle határokat, de néha nyíltabb, mint szokott lenni.

2017. nov. 17. 12:28
 23/30 A kérdező kommentje:
És azt kihagytam, hogy akkor vörösödött kicsit el, amikor elköszönéskor mondta, hogy "Majd várlak". Szóval írták itt többen, hogy biztos én tettem vagy mondtam valami olyasmit, amivel én okoztam az "elvörösödést" vagy zavarba hoztam, de nem csináltam az ég világon semmit, és semmi olyat nem is mondtam, amivel zavarba hoztam volna.
2017. nov. 17. 14:40
 24/30 anonim ***** válasza:

Így lehet más a helyzet :)

De az is kérdés,mire mondta hogy várlak?

Ha nagyjából tudod miért,miét írtad ki a kérdést?

De a korod még mindig jó lenne tudni,más,ha 35körüli nő vagy,más,ha 20- 25.Utóbbi esetben nem biztos,hogy komoly kapcsolatban gondondolkodik...

2017. nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Megbeszéltünk egy találkozást, csak az irodában, hivatalos ügy kapcsán és egy kisebb személyes gond kapcsán, és amikor elköszöntünk, akkor mondta erre a találkozásra, hogy akkor majd vár, ennyi. És ekkor lett kicsit vörösebb az arca.

Ami a kort illeti, nem fogom pontosan leírni, de Ő 45 és 50 között van, én pedig 20 és 25 között. Na most ő abszolút nem az a típus, aki kihasználjon vagy épp "szédítsen" egy nőt, mielőtt még ezzel meg őt vádolná meg valaki.....

És írtam is, hogy egyrészt a kor miatt, másrészt a munka miatt sem, és vele kapcsolatban sem táplálok illúziókat, ezt újból kiemelném, mielőtt ezzel támadna valaki. Én őszintén bevallom, hogy sajnos jobban érdeklődöm iránta, mint kellene, szenvedek is emiatt, de tudom, hogy ebből úgysem lesz soha semmi, és pont.

2017. nov. 18. 19:23
 26/30 A kérdező kommentje:
És az kimaradt, hogy elbúcsúzáskor például nem szokott másoknak ilyesmit mondani, hogy akkor majd várja, vagy épp olyasmit, hogy akkor majd X-kor találkozunk. Nekem viszonylag gyakran.
2017. nov. 18. 19:27
 27/30 A kérdező kommentje:
És azt még hozzá kell tenni, hogy a "majd várlak" elköszönés után nagyon mosolygott is, és aztán vörösödött el kissé.
2017. nov. 18. 19:29
 28/30 anonim ***** válasza:
Semmit ne gondolj bele.Abba vörösödött bele,hogy a személyes gondjaiddal keresed.Nekem ennyi jött át a történetből.
2017. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Máskor is előfordult, nem egyszer, nem kétszer, és nem vörösödött bele. De nem is ez a lényeg, csak végig kell olvasni, amiket írok, és abból kiderül, hogy mi a kérdésem elsősorban...
2017. nov. 21. 21:55
 30/30 anonim ***** válasza:
53%
Annyi a kérdésed, hogy bejössz-e neki vagy sem. Fölösleges kisregényeket írni, teljesen egyértelmű. Ha valóban nem táplálsz illúziókat, nem halál mindegy? Agyilag egy 12 éves kislány szintjén állsz. Ugyan honnan tudod, hogy másoktól hogyan köszön el, amikor kettesben vannak az irodában, talán mindenkit kikérdezel?:D
2017. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!