Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nyáron elmegyek 2 hétre all...

Nyáron elmegyek 2 hétre all inclusive ellátással Görögországba. Ez miért olyan borzalmas a munkatársaim szemében?

Figyelt kérdés
Már novemberben kinéztünk egy hotelt a párommal, de nálunk fix leállás van, egy gyárban dolgozom, ezért most januárban kérdeztem a műszakvezetőnket, hogy ez mikorra várható. Ő pedig rákérdezett, hogy miért akarom ilyen sürgősen tudni, ezért beszélgettünk a nyaralós tervekről, ő is elmondta hová készülnek a családjával. Na de, olyan pletykás az illető, hogy másnapra már tudták a munkatársaim is a témát, minden részletével. Rosszindulatú gúnyos beszólásokkal illettek, pedig ezelőtt nem voltunk rossz viszonyban. Hogy "de jól megy valakinek, nem is tudtam, hogy neked ilyen jól fizet a cég" "nem gondolkoztál még azon, hogy nyaralás helyett lassan gyereket kellene vállalnod ennyi idősen?" "ha ilyen jól keres a barátod, minek dolgozol itt, mért nem maradsz otthon?" Párom sem gazdag, de a 3 szorosát keresi mint én, nekem eszembe nem jutna olyan hogy akkor ne dolgozzak. Ugyanúgy beszállok az életünkbe a fizetésemmel hiszen együtt élünk, nem költöm el fodrászra vagy ruhákra, nincsenek nagy igényeim. Most vagyunk fiatalok, 2-3 év múlva már valószínű, hogy babázunk, és akkor úgyse mehetünk sehová egy ideig. Ráadásul Görögország a legolcsóbb tengerparti úticélok között van, a munkatársaim mégis úgy állnak hozzá mintha a Maldív szigetekre készülnék. Nem tudom hogyan hozzam helyre ezt az egészet, nem akarok velük rossz viszonyban lenni, mert akkor nagyon nehezen tellnének a napok.
2018. jan. 20. 10:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

van ennél jobb is: amikor „vizsgáztatnak”, hogy hogyan reagálsz pl. hímsoviniszta benyögésekre, esetleg nem vagy-e meleg. vagy nem képesek megérteni, h nem vagyok a semmin röhögcsélős fajta.

az a baj, h lehet mellébeszélni, h hát más országokban is így van blabla, de vhogy az a tapasztalom, h a magyarokba belenevelték ezt az irigykedős, intoleráns kioktató viselkedést.


„Nekem a kedvencem, amikor avval cseszegettek, hogy 25 évesen miért nincsen még nőm”


ehhez is aztán rohadt sok közük van.

2018. jan. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
21: Eléggé úgy nézett ki, hogy van egy íratlan szabályuk, mely szerint, ha azt akarom, hogy emberszámba vegyenek, leszek szíves felszedni valami nőt, de minimum rendszeresen szexelni. És igen, aki nem beszélt ilyen témákról, az automatice búzának lett kategorizálva.
2018. jan. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!