Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy munkáltató mit nem ért...

Egy munkáltató mit nem ért azon hogy elmennek az emberek máshova mert ott többet fizetnek? Ezen mit nem lehet érteni?

Figyelt kérdés

Olyan helyen vagyok ami kb átjáróház. Emberek jönnek mennek, felveszik őket 1-2 hónap és ott sincsenek.

És a főnököt gyakran hallottam hogy „nem is értem miért megy el mindenki innen“.

Tényleg nem érti vajon? Mit nem ért ezen?

Mert én nem vagyok főnök csak egy elemi melós de én értem miért mennek el.

Azért mert szar fizetést ad és máshol többet adnak. Ennyi a nagy magyarázat.

A munka másutt se jobb, 3 műszakos meló sehol se jó, csak nem mindegy hogy minimálbérért vagy mondjuk btto 250-ért megy.


Mit nem értenek ezen?


2018. jan. 24. 10:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Aki nem tudja kigazdálkodni a magasabb béreket, az már elgondolkozott azon, hogy több bért kéne fizetnie (hiszen valamiért kiszámolta, hogy nem tudná kigazdálkodni), tehát, ha több pénzért elmegy valaki, akkor nem kezdi el vakargatni a fejét, hogy vajon miért történt. Pontosan tudja, csak sajnos nem tud mit kezdeni vele.
2018. jan. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Jóllakott ember gyakran nem érti meg az éhezők gondjait.
2020. dec. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!