Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Közfoglalkoztatás esetén...

Közfoglalkoztatás esetén irodai munkakörhöz túlképzett vagyok mert diplomám van, de parkgereblyézéshez nem vagyok túlképzett?

Figyelt kérdés

Elutasították közfoglalkoztatotti kérelmemet miszerint irodai munkát végezhessek a helyi jegyző mellett. Az indoklás írásban: túlképzett vagyok ehhez, hiszen diplomás (több diplomás de ez részletkérdés) vagyok.

Ugyanakkor ugyanezen közfoglalkoztatotti program keretében simán kiküldenek az utcára a többiekkel együtt söpörni parkban kutyaszart szedni.

De érdekes nem? Ide nem vagyok túlképzett diplomával? Csak az irodai munkához?

Parkot gereblyézni ahova 8 általános kell oda nem?


2018. jan. 30. 12:17
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:

Vagy csak arról szól az egész hogy az egy szem irodai hely az kell valami csókos gizinek és nem adható oda, viszont "hivatalosan" is meg kell indokolni miért nem és akkor kitalálták ezt szar kamut.

Nem ez lehet?

2018. jan. 30. 12:20
 2/35 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem is az van amit írtál, kell a csókosnak.
2018. jan. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
69%
Munkaügyis kamutroll. A "csókos Gizi"-kifejezést ellőtted már párszor.
2018. jan. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
57%
Kamu vagy sem, velem is megcsinálták. Irodai közmunkát lehetetlen kifogni. Az kell a jó csókosoknak. A maradék meg megy az utcát söpörni.
2018. jan. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
49%
Nem lennék meglepve, ha mindkét válaszoló a kamukérdező alteregója lenne.
2018. jan. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Tudjuk ezen az oldalon mindenki ugyanaz. Te is én is ő is mindenki egy és ugyanaz. Tudjuk. Igaz?
2018. jan. 30. 20:28
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
6: Ezt is annyiszor leírtad már reakcióként.
2018. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Nem, én nem vagyok a munkaügyis troll bérkommentelője.

Csak mert valaki le merészel írni valami negatívat, attól még nem kéne látatlanba beazonosítani.

2018. jan. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
48%
8: De a kérdés gyértelműen kamu. ÉS szerintem egy ilyenre nem kell komoly választ adni, mert az trolletetés.
2018. jan. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Az nem az én dolgom, hogy ellenőrizzem, kamu e vagy sem. Én csak leírtam hogy én is ugyanígy jártam.
2018. jan. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!