Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Közfoglalkoztatás esetén...

Közfoglalkoztatás esetén irodai munkakörhöz túlképzett vagyok mert diplomám van, de parkgereblyézéshez nem vagyok túlképzett?

Figyelt kérdés

Elutasították közfoglalkoztatotti kérelmemet miszerint irodai munkát végezhessek a helyi jegyző mellett. Az indoklás írásban: túlképzett vagyok ehhez, hiszen diplomás (több diplomás de ez részletkérdés) vagyok.

Ugyanakkor ugyanezen közfoglalkoztatotti program keretében simán kiküldenek az utcára a többiekkel együtt söpörni parkban kutyaszart szedni.

De érdekes nem? Ide nem vagyok túlképzett diplomával? Csak az irodai munkához?

Parkot gereblyézni ahova 8 általános kell oda nem?


2018. jan. 30. 12:17
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Nem a ceg fizeti es olcsobb is. :) nem kell sokat agyalni rajta.
2018. febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Na de az olcsó pénzért mit kapsz? Egy demotivált frusztrált bármely pillanatban megpattanni kész dolgozót aki csak azt nézi hogy lehet innen elfele menni.

A munkáját tessék lássék elvégzi minőségről pluszról ne is beszéljünk.

Megéri?


Nem lenne jobb normális pénzért egy normális munkát végző ember, mint szar pénzért egy "jóvan azúgy" ember?

2018. febr. 4. 12:51
 33/35 anonim ***** válasza:

Állami intézményben magasról tesznek a minőségre. Csak az érdekli őket hogy a puszipajtásoknak, és persze önmaguknak meglegyen a munkája.

A közfogisokat meg nem tudják véglegesíteni, még akkor sem, ha elégedettek a munkájukkal, mert kell a hely a következő közfogisoknak.

2018. febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

"Csak az érdekli őket hogy a puszipajtásoknak, és persze önmaguknak meglegyen a munkája. "


Naja.

2018. febr. 4. 14:11
 35/35 anonim ***** válasza:

"Na de az olcsó pénzért mit kapsz? Egy demotivált frusztrált bármely pillanatban megpattanni kész dolgozót aki csak azt nézi hogy lehet innen elfele menni.

A munkáját tessék lássék elvégzi minőségről pluszról ne is beszéljünk."


Van benne valami, ha magam köré nézek, ma már nem túl lelkes kollégákat látok, én sem vagyok már az. Még az első évben más volt a hozzáállásom, de aztán rá kellett jönni, itt bekerülni nincs esély, hiába van kapun belül az ember, akkor is a protekciósokat veszik fel, ha felszabadul egy hely, nem minket, pedig tőlünk eleve elvárás a szakirányú végzettség, és lelkesen, rendesen végeztük a munkánkat. Így mostanában már csak, ráérősen, megcsináljuk, de nem pörögjük túl.

2018. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!