Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Közfoglalkoztatás esetén...

Közfoglalkoztatás esetén irodai munkakörhöz túlképzett vagyok mert diplomám van, de parkgereblyézéshez nem vagyok túlképzett?

Figyelt kérdés

Elutasították közfoglalkoztatotti kérelmemet miszerint irodai munkát végezhessek a helyi jegyző mellett. Az indoklás írásban: túlképzett vagyok ehhez, hiszen diplomás (több diplomás de ez részletkérdés) vagyok.

Ugyanakkor ugyanezen közfoglalkoztatotti program keretében simán kiküldenek az utcára a többiekkel együtt söpörni parkban kutyaszart szedni.

De érdekes nem? Ide nem vagyok túlképzett diplomával? Csak az irodai munkához?

Parkot gereblyézni ahova 8 általános kell oda nem?


2018. jan. 30. 12:17
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
70%
10: Fel lehet ismerni a jellegzetes stílusáról.
2018. jan. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Nálunk van üres hely irodán, ráadásul nem is egy.
2018. febr. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
En is irodista kozfogis voltam diplomaval.
2018. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Sot olyat is tudok irodan aki 8 altalanossal van. :P
2018. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

"En is irodista kozfogis voltam diplomaval."


Hát én is az AKARTAM lenni. De csak akartam.

De diplomával nem kellettem mert sok az irodára...

de parkot söpörni ahhoz nem sok a diploma.

2018. febr. 1. 21:01
 16/35 anonim ***** válasza:

Én is jelentkeztem. Leráztak, hogy diplomával nem lehetek, mert gimnáziumi érettségi + okj amit elvárnak.

Másik helyen: amint megkaptam a közvetítő lapot, betelefonáltam. Válasz: az állást már betöltötték. Harmadik helyen:

2018. febr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Vittem a közvetítőlapot, mire odaértem közölték hogy bocs, épp most vonják vissza az álláshirdetést. Na ennyit az irodai közmunkáról.
2018. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Én is irodista közfogis vagyok, a diploma kapujában. Nekem nem kellett semmilyen kérelmet beadni, egyszerűen mondtam a munkaügyi kp.-ban, hogy vevő vagyok a közfogis állásokra is (természetesen nem a parkgereblyézésre), mivel tanulói jogviszonyom megszűnt és az a picike fizu se árt.
2018. febr. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

"a közfogis állásokra is (természetesen nem a parkgereblyézésre)"


hahahhahha!! Hát én is így indultam!

1) jelentkeztem közfogira

2) megkaptam az utcasöprést csináltam is

3) majd megtudtam hogy közfogis pozíció nyílik a jegyző mellett irodán

4) azonnal beadtam a kérelmem az áthelyezésre mondván diplomával tán több hasznomat veszik ott

5) és jött a válasz nem kellek! mert diploma és az oda nem kell sok az oda túlképzett vagyok! ez csak asszisztensi munkakör lett volna


Tehát summa summarum irodára diplomával túlképzett vagyok és nem mehetek de kutyaszart szedni az utcán oda nem vagyok túlképzett diplomával. Értettem.

És a közfogis irodai pozícióban üldögél valaki azóta akinek szintén diplomája van!


Érdekes Ő NEM TÚLKÉPZETT csak én voltam az.

Érdekes nem?

2018. febr. 2. 09:04
 20/35 anonim ***** válasza:
54%

Az az érdekes, hogy te hol közmunkás, hol szalagmunkás, hol irodista, hol pedig tanár vagy.

Esetleg most újévkor nem hívott fel részegen a főnököd téged meg a többieket, hogy miért üres a munkahely? :)

Vagy esetleg nem volt kollégád, aki újév után táppénzzel indított? :O

2018. febr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!