Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tartjátok szánalmasnak...

Nem tartjátok szánalmasnak meg viccesnek hogy a Burger Kingbe a főnőkeim meg a műszakvezetőim ilyen 20 év körüli diákok?

Figyelt kérdés
Én 60 éves vagyok nyugdíj mellett csinálom és csak dőlök a röhögéstől amikor a kiscsaj felháborodik hogy én mért nem vagyok műszakvezető kiscsaj ilyen 17 éves.
2018. márc. 14. 10:09
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem csak két évvel fiatalabb a csoportvezetőm, és én 23 vagyok. De tudom, hogy a teljesítménye alapján nevezték ki, meg emberileg is okés úgyhogy nem zavar, vagy nem furcsállom. Multiknál simán megtörténhet, és végül is a Burger King is egy multi. Illetve azt se tartom helyesnek, hogy "kihalásos" alapon menjenek a pozíciók, és az idősebbnek nyaljon mindenki. Nem, mindenkivel emberként kell viselkedni, akár 70, akár 17 éves, és igenis járjon annak a magasabb pozíció, aki alkalmas rá. Még akkor is, ha ez az alkalmasabb ember nem én vagyok.
2018. márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Tudod azért az sokat elárul egy munkahelyről, ha ugyanazt a munkát amit egy nyugdíjas végez azt egy 17 éves középiskolás lány is el tudja végezni. Biztos sokra vihetted az életben.
2018. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
52%

#26-os Balázs,inkább igyál az megy.


,,a 12 es választ olvassátok el mert igaza van aki írta

amúgy meg ezek a new age-s tipikus attitűdű szemétládák, akik viháncolnak meg vigyorognak 24/7 tipikus, 0 tudásuk van és fölnyalják magtukat a főnök (alsóteste) alá kihasználva hogy a kapitalizmusban (is) pofára osztályoznak és léptetnek elő."

Akkor te miért vagy iylen balf..z?Miért nem nyalsz te is ha ilye egyszerű?

Tudom neked a meló is büdös,az tetszene,hogy csengetnének minden hónap 10-n hogy hozták a 5 millás fizudat.

Miért is szemétládák?

Ja mert ők viszik valamire te meg nem?

Tudod ők DOLGOZNAK,de siránkozz ócsárolj majd megoldódik az életed,ja nem.


"az ilyen tipikus 10-20+ nők de inkább lények mert személyeknek nem hívhatók főleg, meg az ilyen cicahangú fiúk akik nyalnak ezerrel mert bizniszmen fölfogásuk van vannak top pozíciókban 0 munkatapasztalattal és 0 IQ val."

Te milyen poziban vagy menő?

Mit tettél le az asztalra?

Szeretném látni,mutasd meg akkor te mit értél el.

Ha olyan okos vagy gondolom Audival nyomatod meg öltönyös komoly melód van gondolom?


"A világ 5. legintelligensebb embere tűzoltóként meg éjszakai őrként dolgozott egy kocsmában a 230 iq-s chris langan és addig az ilyen 60 IQ-s retar dáltak akik csak mosolyogni meg debil módon vihogni tudnak havi kb 20 millát akasztanak le youtuberól: "

Miért nem csinálsz te is videót te szerencsétlen?

Mondom mit tettél le az asztalra te,hogy ilyen okos vagy?

Töltsél fel te is youtube-ra videót,és milliárdos leszel ha ilyen egyszerű.

Lássuk akkor mit tudsz te.

Kapitalizmus van amire kereslet arra fizetnek,osszátok be 12-essel,és ha nem tetszik akkor lehet menni a lakatlan szigetre.

De inkább siránkozzatok,rinyáléjatok ne tegyetek lépéseket a sikerhez,hiszen ahhoz meg kellene emelni a s_ggeteket.

2018. márc. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!