Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tartjátok szánalmasnak...

Nem tartjátok szánalmasnak meg viccesnek hogy a Burger Kingbe a főnőkeim meg a műszakvezetőim ilyen 20 év körüli diákok?

Figyelt kérdés
Én 60 éves vagyok nyugdíj mellett csinálom és csak dőlök a röhögéstől amikor a kiscsaj felháborodik hogy én mért nem vagyok műszakvezető kiscsaj ilyen 17 éves.
2018. márc. 14. 10:09
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
65%

Nem találok semmi szánalmasat vagy vicceset ebben. Lehet, hogy ők már 16 évesen odamentek dolgozni és 4 év alatt küzdötték fel magukat a műszakvezetői v. főnöki pozícióba, mert közben mindenki más elment és ők maradtak a rangidősek.

Nem attól lesz valaki műszakvezető, hogy ő az idősebb, hanem hogy több ideje van a cégnél, tapasztaltabb, mint a többi, és ami a legfontosabb: meg lehet bízni a munkájában!

Van, aki lehúz 10-20 évet a cégnél, de végiglinkeskedi az egészet, na az ilyen emberből soha nem lesz vezető. Van, aki csak 1-2 éve van ott, de rátermett, jól dolgozik, lelkes, az ilyeneket szokták előléptetni hamar.

2018. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
47%
Én alapjáraton röhejesnek és gáznak tartom, amikor egy nálam 20 vagy több évvel idősebb proli suttyó azt várja, hogy tiszteljem, meg nézzek fel rá, csak mert életkor szerint a fia lehetnék.
2018. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ezek szerint a cégvezetők elvárásainak ők felelnek meg legjobban. Országos ismertségű szakemberek valószínűleg nem is vállalnák és nem is tudnák őket megfizetni. Lehet a 20 éves már 4 éve dolgozik, Te meg most kezdted, ki a tapasztaltabb ebben a munkában? Addig csináld amíg neked megéri, ha korrektek és más gondod nincs velük, csak a koruk akkor veled van gond. 45 F
2018. márc. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
39%
Engem nem érdekel hány éves a főnök,ha megadja a tiszteletet felém. Ha nem adja meg és játssza az eszét, akkor könnyen befigyel egy csicskalángos neki, és aztán nyugodtan kirúghat utána a meló után nagyobbat is kap.
2018. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem szánalmas. A Burger King élére nem kell atomfizikusnak lenni, egy közepes értelmi képességű fiatal el tudja látni ezeket a feladatokat. Inkább az a vicces, hogy az egyetlen amit TE velük szemben fel tudsz mutatni, az a korod. Erre igazán kár ennyire nagyképűnek lenned; a te teljesítményed az, hogy nem haltál meg. Ezért nem jár érdemrend.
2018. márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Száraz Kenyér válasza:
36%

a 12 es választ olvassátok el mert igaza van aki írta


amúgy meg ezek a new age-s tipikus attitűdű szemétládák, akik viháncolnak meg vigyorognak 24/7 tipikus, 0 tudásuk van és fölnyalják magtukat a főnök (alsóteste) alá kihasználva hogy a kapitalizmusban (is) pofára osztályoznak és léptetnek elő. az ilyen tipikus 10-20+ nők de inkább lények mert személyeknek nem hívhatók főleg, meg az ilyen cicahangú fiúk akik nyalnak ezerrel mert bizniszmen fölfogásuk van vannak top pozíciókban 0 munkatapasztalattal és 0 IQ val. A világ 5. legintelligensebb embere tűzoltóként meg éjszakai őrként dolgozott egy kocsmában a 230 iq-s chris langan és addig az ilyen 60 IQ-s retar dáltak akik csak mosolyogni meg debil módon vihogni tudnak havi kb 20 millát akasztanak le youtuberól:


https://www.youtube.com/watch?v=xFV409AKHPM


Ez a 21. század. Ez a new age-s rendszer. Grat. Ember, a világ legnevetségesebb lénye.


Mondás egy mesterséges intelligenciától:


"The surest stign that intelligent life exists elsewhere in the universe, is that it never tried to contact humans."

2018. márc. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
24: Én mondjuk téged sem alkalmaználak. Ez is tipikus proli felfogás, mindent verekedéssel megoldani.
2018. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, el lehet menni, legalább nem foglalod a helyet az álláskeresők elől.
2018. márc. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom se szánalmasnak, se viccesnek.


Azt viszont szánalmasnak tartom, hogy valaki 60 év alatt annyi intelligenciát gyűjtött csak magába, hogy a fiatalokon nevessen és a fiatalokat ócsárolja.

2018. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
29: Most nagyjából leírtad az átlag magyar munkásosztály 60-70%-át. :)
2018. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!