Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tartjátok szánalmasnak...

Nem tartjátok szánalmasnak meg viccesnek hogy a Burger Kingbe a főnőkeim meg a műszakvezetőim ilyen 20 év körüli diákok?

Figyelt kérdés
Én 60 éves vagyok nyugdíj mellett csinálom és csak dőlök a röhögéstől amikor a kiscsaj felháborodik hogy én mért nem vagyok műszakvezető kiscsaj ilyen 17 éves.
2018. márc. 14. 10:09
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
96%

Én nem. Egyáltalán nem találom szánalmasnak és viccesnek, ha idősek dolgoznak, vagy ha diákok dolgoznak. És nyilván előfordulhat, hogy nem az idősebb van magasabb pozícióban. És ez bárhol lehet, nemcsak gyorsétteremben, de gyárban, irodai munkáknál, bárhol.

Te akarsz lenni vezető? Nekem úgy jött le, hogy csak dolgozol valamit még a nyugdíj mellett. Nem mindegy, hogy te mi vagy éppen?

Egyébként meg ilyen gyorséttermekben nem nagy szám műszakvezetőnek lenni. Nekik is ugyanúgy kell csinálni mindent, csak plusz mellé még van adminisztráció is.

2018. márc. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
34%

"Igen szánalmas NEKED kisapám,hogy ennyire vitted az életben"


Ennyi hülyét. Ez az ember már ledolgozta az életét, ezt csak nyugdíj kiegészítésként csinálja. Ebből nem lehet megállapítani mit ért el a munkájában és az életben úgy általában.


"Az élet ilyen, a kor nem függvénye a beosztásnak, sem pedig a tapasztalatnak"


Már, hogy ne lenne függvénye a tapasztalatnak? Azt akarod mondani, hogy 20 évesen ugyanolyan tapasztalt LEHET valaki, mint 40 évesen, mikor a tapasztalat (benne van a lényegében) az évek múlásával megszerezhető gyakorlati tudást foglalja magában. Kicsit furcsa világ lehet nálatok.

2018. márc. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
33%
12# Most az egyszer felig legalabb egyetertek veled (talan mert nem a kapcsolatok temakorben vagyunk :D) de nem tudni, a nyugdijas kerdezo mit csinalt ezelott, lehet fogalma sincs a vezeto pozicioval jaro feladatokrol, soha az eleteben nem iranyitott semmit, nem ismerni a szemelyiseget, azt azert kijelenthetjuk szerintem, hogy nem a korral jon meg az emberek iranyito kepessege, es lehet egy 60 eves is total felelotlen es alkalmatlan egy mekis muszakvezeto posztra is akar. Es a 20 eves meg lehet ennek total ellentete. Nem mindegyik palyakezdo buta suhanc, meg a mekiben sem :D
2018. márc. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
38%

Én nyugdíjas vagyok, de NEM a Burger Kingben takarítok, mert megélek abból, amit kapok. Mivel ménökként dolgoztam le több mint 40 évet, ezért jogos részemröl, hogy aki megfelelö végzettséget sezrzett, annak nem kell nyugdíjkiegészítésként mosogatnia.


Az meg, hogy a kérdezö 60 éves, még véletlen sem jelent több tapasztalotot, mert eddig nem itt dolgozott (akkor ugyanis ö lenne a vezetö), söt könnyen lehet, hogy alig pár hete/hónapja van ott.


Öszintén szólva nekem is NULLA tapasztalaom lenne azon a téren, de nem is vagyok rászorulva, másrészt meg ha ott kellene dolgoznom, akkor sem azon hözöngenék, hogy a fönököm fiatalabb tölem (meg jó esetben tapasztaltabb is)

2018. márc. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
86%

Nem tartom viccesnek.


Azt tartom viccesnek, hogy ha valaki becsülettel ledolgozott 40 évet, kénytelen elmenni nyugdíjt kiegészíteni.


Kétélű a kérdésed.


Anyám, apám vezető beosztásban dolgozott (főpénztár) sok-sok évig, egyetlen munkahelyen. Tudjátok, mennyi anyám nyugdíja? Alig éri el a 100 ezret.

Szóval így ítélkezzen mindenki.

Viszont fenntartom, hogy a fiataloké a jövő, nincs ellene kifogásom, hogy valaki 20 évesen műszakvezető pl.

2018. márc. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
47%

# 12 Tökéletesen egyetértek veled.

Akik itt ezzel a "mire vitted" szöveggel jönnek, valszeg tizen-, vagy huszonegynéhány éves fiatalok, akik majd a két diplomájukkal pultozhatnak Londonban. Ja, és nyugdíjatok már nektek nem lesz! :D Ti hol fogtok 60 évesen melózni? Vagy mind olyan sokra fogjátok vinni, mint azt most megálmodjátok?

2018. márc. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon gázosak az első oldal válaszai. Ennyi rosszindulatú embert!

Én normálisan dolgozom, fizetésem sem rossz, viszont egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy jó nyugdíjat fogok kapni, vagy hogy egyáltalán kapok-e.

De bármi történhet akkor is, ha kapok. A kérdezőt sem tudjuk, hogy miért dolgozik. Talán van ápolásra szoruló, beteg hozzátartozója, talán tök egyedül maradt és senki másra nem számíthat, csak magára, stb.

Aki most 60 éves, annak teljesen más lehetőségei voltak, mint a mostani fiataloknak. De azért manapság sem ugyanolyan esélyekkel indul se tanulás, se munka területén egy szegény, és egyéb módokon is hátrányos helyzetű családba született gyerek, mint egy kiegyensúlyozott, jó anyagi körülmények között felnövő.

2018. márc. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
42%

,,Ennyi hülyét. Ez az ember már ledolgozta az életét, ezt csak nyugdíj kiegészítésként csinálja. Ebből nem lehet megállapítani mit ért el a munkájában és az életben úgy általában."


Lehet de kapitalizmus van annyit ért a munkája.

Egy komolyabb szakmával nem Mekiben pattogna az ember.

Nekem volt 70 ismétlem 70 éves dívizió vezető villamosmérnök kollégám nyugdíj mellett tanácsadóvá vált.

Hoppá.

Ő a hülye,hogy pattog,hogy más mondja meg mit csináljon.

Magára vessen senki se kérte odamenjen de ha felvették akkor pofa be és dolgozni.


,,Már, hogy ne lenne függvénye a tapasztalatnak? Azt akarod mondani, hogy 20 évesen ugyanolyan tapasztalt LEHET valaki, mint 40 évesen, mikor a tapasztalat (benne van a lényegében) az évek múlásával megszerezhető gyakorlati tudást foglalja magában. Kicsit furcsa világ lehet nálatok."

K.va nem függvénye,hanem mindset,tudás,soft skillek kérdése.

Ismerek 20-n éves üzletkötőket csapatot vezetnek és köszönik szépen jól vannak az Audikba meg a Bömösökben.

Akkor ha annyira tapasztalt lenne nem mekiben lenne tróger melós 60 évesen hanem mint az én volt vezetőm 70 évesen dolgozott sőt tanácsadó is.

Tovább megyek apám 70 évesen is ugyanúgy cégvezető(nem saját) nyugdíjas 10 éve de ügyvezetőként dolgozik úgyanúgy(mérnöki diplomája van).


Nem kor függvénye lehet valaki 60 éves de nem sok tudása és valaki 23 éves és MErciben csapatja.


,,Akik itt ezzel a "mire vitted" szöveggel jönnek, valszeg tizen-, vagy huszonegynéhány éves fiatalok, akik majd a két diplomájukkal pultozhatnak Londonban."

Nem nyert,senior fejlesztő vagyok több év gyakorlattal és kapaszkodj meg most végzek a BSc-vel teljesen.

Én nem büfészakon voltam.


"Ja, és nyugdíjatok már nektek nem lesz! :D Ti hol fogtok 60 évesen melózni?"

Aki nyugdíjra épít egy nagyon buta ember és pénzügyi analfabéta.

Én ha megérem komoly felsővezetőként majd tanácsadóként fogok sok pénzt keresni.

Pontozz le nem érdekel akkor is így lesz mert ÉN TESZEK ÉRTE és van bennem alázat.


"Vagy mind olyan sokra fogjátok vinni, mint azt most megálmodjátok?"

Igen sokra fogom mert évekig képeztem magam csak a szakmámban most is állandóan tanulok,és mindig valami újat sajátítok el,túlórázok fejlődök.

Igen el fogom érni.

Lepontozás jöhet.

2018. márc. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
74%
Ez a "nehogymán egy fiatal ficsúr vagy csitri parancsolgasson nekem"-mentalitás inkább Kelet-Európára jellemző. Hollandiában dolgozva, érdekesmód sehol nem láttam, hogy ebből bárhol probléma lett volna.
2018. márc. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
87%
Én azt tartom szánalmasnak, de nem viccesnek, hogy a BELVÁROSI Mekiben 3-4 éve a 16 éves diákmunkás húgom volt az EGYETLEN személy, aki beszélt angolul (beleértve a feletteseit is).
2018. márc. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!