Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek? Nagyon felek

Mit tegyek? Nagyon felek

Figyelt kérdés
Szoval dolgoztam beukroskent sgy vizipipa barban tegnap es ma es mikor leraktam tegnap egy vizipipat veletlen osszetort, beszeltem a fonok fiaval(alliolag ove a hely) de masok szerint nem akik ott dolgoznak! Es osszetort egy vizipipa alja az amiben aviz van erre mondta a fonok h semmmi baj, es a fobok fia aki bejar megnezni a rendet mondta h nembaj igy meg ugy kicsit kiakadt mondtam h sajnalom, aztan ma osszebalheztam vdle mert ugy beszslt velem mint egy kutyaval es kirugot miutan ez tortsnt msrt en mdg kiosztottam, aztan ma a lany aki helyet voltam irta h irt neki fia a fonok ek h ha nem fizetem ki a pipat (10 ezer ft ot kert) feljelent, mit tegyek? Ilyenert ha feljelent mi lesz? Veletlen tortent a pipa aljanak az osszetorese, 16/L es nyilvan nem bejelentett munka volt ha ez szamit

2018. máj. 19. 23:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem érvelhet azzal, hogy nem tudta, hogy nem vagy 18. Legális munkához szerződést kell kötni, ahhoz pedig kell személyi igazolvány, amiből kiderül a korod. Tőlem mindig kértek személyit szerződéskötésekhez.
2018. máj. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Magyaran ha kajak feljelent o huzza a rovidebbet mivel nem adozott senki utan
2018. máj. 20. 10:24
 13/21 A kérdező kommentje:
Most irtak h elment feljelenteni most mi lesz?
2018. máj. 20. 13:12
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Remélem kimennek érted és megtekergetik a füledet, 16 évesen és már hazug, csaló vagy ! Hazudozol a korodról, otthon is hazudtál valamit, gondolom. A próbamunkát nem tiltja semmiféle törvény, akár 3 napig is tesztelhet téged, hogy bevállsz e vagy sem, ha feljelent, neki semmi bántódás nem esik, de te többszörösen megkárosítottad őt !
2018. máj. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ja kiderult h probanapon voltam ezert nem jelentett be, most mondta h feljelent a pipa miatt
2018. máj. 20. 18:08
 16/21 A kérdező kommentje:
Vegul amint kiderult, beszeltem vele es a lany hulyeseget mondott nekem es nem fekete munka, mondta a fonok h feljrlent a pipa miatt es hogy csak probanapon voltam ott azert nem vagyok bejelentve aitolag
2018. máj. 20. 19:48
 17/21 anonim ***** válasza:
Akkor se voltál bejelentve és itt ez a lényeg. Papíron te nem dolgoztál ott soha, így nem is tudja bizonyítani hogy te dolgoztál ott és úgy törted el. Ha meg feljelent akkor annyit kell mondani hogy mutasson munkaigazolást arról a napról hogy te tényleg ott dolgoztál akkor. Úgyse fog tudni előszedni egyet sem.
2018. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Miert nem ugy van hogy 3 munkanapot (probanapot) csinalhatok ugy h nem vsgyok bejelentve?
2018. máj. 20. 20:08
 19/21 anonim ***** válasza:
A próbanapról is kell lennie papírnak, fizetett adózott dolog. Már ha létezik ilyen, de még nincs tapasztalatom vele.
2018. máj. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Es a rendorsegen nem ervelhet azzal h en azt hazudtam h 18 vsgyok?
2018. máj. 21. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!