Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek? Nagyon felek

Mit tegyek? Nagyon felek

Figyelt kérdés
Szoval dolgoztam beukroskent sgy vizipipa barban tegnap es ma es mikor leraktam tegnap egy vizipipat veletlen osszetort, beszeltem a fonok fiaval(alliolag ove a hely) de masok szerint nem akik ott dolgoznak! Es osszetort egy vizipipa alja az amiben aviz van erre mondta a fonok h semmmi baj, es a fobok fia aki bejar megnezni a rendet mondta h nembaj igy meg ugy kicsit kiakadt mondtam h sajnalom, aztan ma osszebalheztam vdle mert ugy beszslt velem mint egy kutyaval es kirugot miutan ez tortsnt msrt en mdg kiosztottam, aztan ma a lany aki helyet voltam irta h irt neki fia a fonok ek h ha nem fizetem ki a pipat (10 ezer ft ot kert) feljelent, mit tegyek? Ilyenert ha feljelent mi lesz? Veletlen tortent a pipa aljanak az osszetorese, 16/L es nyilvan nem bejelentett munka volt ha ez szamit

2018. máj. 19. 23:25
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nyugi! 😃 nincs az a szitu, amiben neked ki kellene fizetni azt az összetört rakatszart! Ennyi a lényeg. 😃
2018. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!