Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnökötök mit szólna ha...

A főnökötök mit szólna ha előjel nélkül felmondanátok? Marasztalna vagy vállat vonna és tojna rá?

Figyelt kérdés

Ha évek óta dolgoznátok egy helyen és minden előjel nélkül felmondanátok, a főnökötök mit szólna?


- megpróbálna marasztalni akár azonnali béremeléssel

- vagy tojna rá vállat vonna kitöltené a távozó papírokat és csók?


2018. júl. 25. 06:54
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

"mindent kitalál"


Hát igen azt én is hallottam már távozó kapcsán hogy "mi mindent megtettünk...." de hogy mi volt az a minden???

Elment a fickó mert máshol többet kapott. Itt lehetett volna tartani ha itt is többet ígérnek. De nem ígértek 1 ft-tal se többet.

De akkor mi az a "minden" amit megtett?

2018. júl. 25. 07:51
 12/26 anonim ***** válasza:
Ha nem ígér több pénzt, csak hajlik rá, hogy beszéljünk arról, hogyan lehetne egyszerűsíteni, jobban szervezni a munkánkat, már hajlandó lettem volna maradni. De az, hogy hát a hozzám ragaszkodó ügyfeleit intézték továbbra is, nehogy lelépjenek? Ugyan...
2018. júl. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Ahol a dolgozó jelenlétét nem értékelik, akkor a távozását fogják.
2018. júl. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
ezt h erted? orulnek h magatol elmegy legalabb nem kell kirugni?
2018. júl. 25. 08:29
 15/26 anonim ***** válasza:
Örjöngött, mikor léptem. Hónapokig hivogatott,hogy menjek vissza, meg az utódommal felhívatott, hogy tanítsam be.
2018. júl. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem erre értettem. Ahol a munkavállaló tehetségét, erőfeszítéseit, munkáját nem veszik figyelembe, az távozásra adhat okot. Vannak olyan főnökök, akik akkor kezdenek el ígéretekkel elhalmozni az alkalmazottat, mikor már megírta az a felmondását.
2018. júl. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
igen. es van ahol akkor se... hanem vallat vonnak.menni akarsz? menjel. en meg csak ilyet lattam.
2018. júl. 25. 08:56
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én belengettem a felmondásomat nagyon finoman, egyből behívatott a főnök, hogy mondjam meg mennyit kínált a másik hely, megadja. Azelőtt hallani sem akartak fizetésemelésről, próba szerencse alapon bemondtam egy sokkal nagyobb összeget. Azt mondta ezt le kell tárgyalnia, két órával később jelezte, hogy megadják az összeget. Én kiröhögtem, hogy ja eddig ez miért nem ment? Végül felmondtam és egyszer sem bántam meg, mert tudtam hogy egy nagyon jó szakembert engedtek el, azóta hallom vissza a kollégáimtól, hogy még mindig nem találtak a helyemre embert.
2018. júl. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak mi van akkor ha az ember nem egy "nagyon jó szakember" hanem egy 12 egy tucat ember aki helyett tényleg találnak 10 másikat 1 hét alatt.
2018. júl. 25. 09:48
 20/26 A kérdező kommentje:
Vagy épp lehet jó szakember is, csak épp telített, kihalásos alapon cserélődő szakterületen. Ld. pl ismerősöm szocpedes és évek óta arra vár hogy a kis település önkormányzatánál az az 1 db szóba jöhető pozi megüresedjen, és az csak akkor lesz ha a mostani ember nyugdíjas lesz. Addig oda be nem kerül.
2018. júl. 25. 09:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!