Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha szinte rettegek...

Mit tegyek, ha szinte rettegek felmondani?

Figyelt kérdés
Rendszeresen durva és megalázó hangnemben beszélnek az alkalmazottakkal. Tartok tőle, hogy elég komoly konfliktus alakulna ki a dologból.
2018. aug. 5. 16:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

És akkor mi van, ha rodítozva váltok el? Úgyse mész oda többet.

De tudod mit, maradj. Nyeld a szrt. Abból nincs konfliktus.

2018. aug. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Told oda az azonnali felmondásodat, előtte írattasd alá a HR-essel, vagy ha nincs ott ilyen, akkor az egyik pénzügyessel, átadás-átvételit megcsinálod (telefon, mi egy más) és huss, már ott sem vagy.

Olyan pert akaszthatsz a nyakugba, hogy csak lesnek a téged ért atrocitások miatt.

Ha ugatnak a 30 napos felmondásra, akkor nyugodtan válaszolj vissza nekik, hogy 30 napos felmondás ott van, ahol emberi, normális körülmények vannak a dolgozó részére.

2018. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
*nyakukba
2018. aug. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Na igen, de hogy fogom én ezt bizonyítani? Simán lehúznám szívem szerint őket pár millióval, de sajnos elég nehéz lenne az ügy.
2018. aug. 5. 18:42
 15/19 anonim ***** válasza:

Melyik munkahely ez?


Ezt csak azzal lehet megcsinálni, aki hagyja.

2018. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Azt inkább nem írnám le. Nem akarok ebből is parát.
2018. aug. 5. 19:00
 17/19 anonim ***** válasza:

Elképesztő, hogy mennyire be tud szűkülni a tudatod, mert félsz.


Nézzük a tényeket.


Semmilyen formában nem tarthatnak ott téged, mert szabad, kozmikus lény vagy.Ha durvák és megalázók veled akkor közlöd, hogy ezért az illetékes hatósághoz fordulsz, gondolom van ilyen dolgozók szakszervezete, vagy hasonló, nézz utána.


Te látod el őket 10 szer annyi erővel, mert félsz.

2018. aug. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ugyan már, menj oda, közöld velük, hogy nagyon sajnálod, de nem tudsz maradni, mert elköltözöl. Ennyi. Ha valami gáz van hívd fel a rendőrséget.
2018. aug. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen munkahelyem, szerintem mondj fel, egyszer kell túlesni ezen. Ha ilyenek a munkatársaid, akkor soha nem fogod magad jól érezni, és az #1-esnek sincs igaza, hogy ha szemetek veled, te is legyél az. Ha az embernek nincs kedve naponta ugatni és szemétkedni másokkal, csak mert vele is azok, akkor ugyanúgy rosszul éreznéd magad. Ha a nyugalmat szereted és a normális emberi kapcsolatokat, akkor nem fogod magad jól érezni akkor sem, ha te ugatsz és előtted hunyászkodnak meg. Ez tapasztalat. Szóval én felmondtam egy ilyen helyről, elmentem máshová, és ott jól érzem magam. Hidd el, örülni fogsz, ha felmondasz, elmész máshová és ott látod, hogy emberi viszonyok fogadnak. Ez a mostani csak rossz emlék lesz.
2018. aug. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!