Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mi számít alacsony...

Szerintetek mi számít alacsony, közepes és magas fizetésnek? Mennyi az a havi összeg, amivel elégedettek lennétek?

Figyelt kérdés
Tavasszal érettségiztem, jelenleg OKJ-n tanulok, logisztikai/szállítmányozási ügyintéző szakirányba, és ha sikerül elvégeznem, akkor valószínűleg ez irányban fogok elhelyezkedni. Így, hogy végül is hamarosan belépek ha minden jól megy, én is a nagybetűs életbe, egyre többet foglalkoztatnak az ilyesmi kérdések. Azt hallom az ismerőseimtől, hogy akik ilyen papírral dolgoznak ebben a szakmában kb. 160 ezer ft körüli összeget vihetnek haza havonta. A szüleimmel élek, szóval ez úgy gondolom egy teljesen jó összeg, 20 évesen kényelmesen elvan belőle az ember, kicsit adnék a rezsibe, a többit pedig magamra el tudnám költeni. Na, de ha később lenne egy komoly kapcsolatom, és családot szeretnék alapítani, gyerekek stb., akkor már egyből nagyon kevésnek tűnik ez a pénz. Nem hogy szórakozgatni nem maradna, de még a kötelező dolgokat se tudnám szinte megvenni/kifizetni. Ti hogyan látjátok ezt a dolgot?

2018. szept. 23. 10:20
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
53%

Befoátlankodott a munkaügyis is...

Valtsal, vagy viseld méltosággal a balf..aszsagodat!!

2018. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
76%
"Valtsal" Hova? A semmibe a közmunkába?A még rosszabba? Menjek el valami trógerszaros gyárba 80 műszakba 5 ft-ért melózni? nem megyek. Más? Más nincs. Akkor marad ez ami most van.
2018. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim válasza:
83%
Szia. Havi nettó 400-at (+cafeteria) keresek egy gyárban műszakvezetőként, érettségi nélkül. (Most csinálom) 140 körül volt a kezdő fizetésem. Operátorként kezdtem, aztán technikus lettem, majd műszakvezető ezt kicsit több mint egy év alatt értem el. (Érdekesség, hogy 3 hónapot tölthettem ez által egy távol keleti országban a cég jóvoltából.) Ha odateszed magad, és látják benned a lehetőséget simán lehetséges. Most kilátásban van 1 éven belül még egy előléptetés ami kb 600-ra fel is tolná a fizetésemet. Visszatérve a témára, nem tartom túl magasnak ezt a bérezést. Budapesten lakom albérletbe barátnőmmel. Mindenki előtt ott a lehetőség. :)
2018. szept. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
Akkor meg viseld méltósággal!!! De az látszik hogy nagyin buta vagy, és tisztaban se vagy a dolgokkal! 1 éve sz..aeos gyárban dolgoztam, 3 műszak 200k felett kaptam.... de hát te tudod...!
2018. szept. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
84%
Nem akarom védeni trollunkat de nem mindenkinek opció egy gyár,vagy a programozás,vagy a kamionsofőrködés...
2018. szept. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
82%
Én havi átlag 600 ezer Ft körül kapok, de nem érzem, hogy olyan jómódú lennék. Keresem az akciókat, és figyelem hol tudok pár forintot megspórolni a kiadásoknál. Gondolom akinek igazán magas fizetése van, az erre nem szorul rá.
2018. szept. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
32%

Mondjuk atzt tisztázzuk hogy gyárba én akkor se mennék ha fél misit adnának a kezembe /hó.


Kamionsofőr nő létemre és még jogsim sincs szintén ugrott, buszsofőr szintén.


Programozó meg hasonló maszlagszar dumák hát erre nem is reagálnék, ez a vonat már elment 45 felett vagyok.

2018. szept. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
32%

"De az látszik hogy nagyin buta vagy, és tisztaban se vagy a dolgokkal!“


Én csak azt tudom hogy amikor állást keresek (mert ám gyakorló álláskereső vagyok nem csak rinyálok a semmire!!) akkor még soha sehol nekem br 180 felett nem ajánlottak soha sehol.

És az is 1-2 helyen fordult elő..... a heylek 99%án br 140-160akat adnának. És ezért több műszak fizikai meló.

Hát kösz!!! Akkor inkább maradok az 1 műszakos irodai melómban ugyananyiért.

2018. szept. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim válasza:
79%
Lehet, hogy buta vagyok. Így alakultak a dolgok nem vagyok büszke rá. 12 órában dolgozom. Három nap munka, három nap szabad. Jó a fizetés, rengeteg szabadidőm van. Csupán arra szerettem volna rávilágítani, hogy aki keres az talál is.
2018. szept. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
93%

Ketten a férjemmel havi 1,2-1,5 millió körül keresünk átlagolva (saját vállalkozás). Tudom milyen jól élünk és nagyon hálás vagyok az életnek, hogy ez megadatik. Tudunk félretenni, utazni, szórakozni. Nem élünk luxusban, de nagyon kényelmesen igen.


Ilyen háttérrel én 200ezer forint alatt tartom kifejezetten kevésnek a /fő fizetést, őszintén nem is tudom hogyan lehet abból élni. Tudom, sokan megteszik, de igenis szégyen és nem normális, hogy a lakosság többsége kvázi megélhetési rabszolga...


350-400 felett normális, 700-800 felett magas. Szerintem.

2018. szept. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!